banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Přece jim to nedáme... :-) - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak to se musím podělit, protože to mě fakt ten můj rozesmál a pobavil. Včera tu byla na návštěvě babi s dědou. Bylo domluvené, že nás vezmou na oběd, tak jsem si řekla, že jim udělám něco sladkého ke kafi až pak přijdem domů.Udělala jsem takové to tiramisu po česku. Vtipný bylo už to, že nějak taťka nepobral v nákupním seznamu, že šlehačku a pomazánkový máslo potřebuju 2x. Že vzal jednu šlehačku jsem si všimla, takže jsem si dokoupila - ovšem to máslo mě nenapadlo zkontrolovat... No tak jsem si řekla, že to zkusím bez toho a ono to vyšlo a na chuti to není ani znát. ALE byli jsme včera ráno v Globusu a Tom, že koupí nějaký dortíky ke kafi. Tak říkám, že jsem dělala to tiramisu. A on na to, ale to jim přece nedáme a nakoupil dortíky. Tak jsem se smála, ale docela jsem to brala, protože jsem ještě netušila, jestli to tiramisu bude k jídlu. No a výsledek? Mám v lednici hafo tiramisu, zbytky dortíků a ještě tchýně dovezla sladký koláčky :-)))) A pak nemám mít v 23 týdnu 7 kilo navrch, že?
To je borec,no hlavně aby jste to všechno zbaštilia klidně si kyň,máš nárok
To mi dělá Martin taky.Udělám pohoštění nebo oběd pro návštěvu a on mě přemlouvá,že jím to nemám dávat a dát jim něco koupeného.ŽE si takové dobroty návštěva nezaslouží.
tak to tě muselo potěšit, že mu od tebe chutná
Tak to k vám asi přijdeme na návštěvu! Mňam!
@lirpa Jo, přijedem, ovšem až dostanem kupované dorty, půjdem do lednice a vyhrabem si tam něco domácího
jen si užívej sladkého dokat můžeš pak si dáš jen málo
Tak tiramisu bych si dala.Manža to vymyslel úžasně,jen se to v cíli trochu pokazilo,ne????K večeři mu naservíruj všechny ty sladké zbytky.
Taky bych siněco dala
teť si mě doctala honí mě mlsná.
supr,taky bych bych si něco dala,mám v ledničce skovaného indiána.
TO NEVADÍ TAĎ SI TO MŮŽEŠ DOVOLIT JÁ V TĚHU TAKY DO SEBE VALILA PÁTÉ PŘES DEVÁTÉ....POŠLI POTOM CHLAPA DO OBCHODU....CO SI NEUDĚLÁM TO NEMÁM ....A TYHLE SITUACE SE NÁM TAKY STALA MĚLI JSME VE FINÁLE 3DORTY A TO TAK DOPADÁ KDYŽ CHCE JEDEN DRUHÉHO PŘEKVAPIT.
Neboj manža určo pomůže
@tygřímáma Myslím, že ho nebudu muset přemlouvat. On to sladký rád. Včera si dal jednu porci tiramisu pěkně v deset večer. To já jsem teda s díky odmítla.
@Ady.S ...a rád
@nadule1 Teda Nadule já bych tě klepla od té doby co jsem si tady přečetla co máte doma za dobroty mě pořád honí mlsná na nějaký zákusek ty opice jedna
@Voraba Tak to je mi líto - si přijeď, ráda ti nějakej ten dortík dám.
Hahaha, tak to je dobry. No prece jim to nedate, kdyz jsi si s tim delala takovou praciJinak my takhle po svatbe jeste mesic dojidali pytle chipsu ( nejak se to nespotrebovalo) A pak nemam mit spek na brichu
já myslela,že si to manža syslí pro sebe
@

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici