banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

poporodní váha - diskuze

50 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Mi dělá radost. Dneska ráno jsem měla o 9 kg míň než když jsem nastupovala do porodnice A to jsem přesně týden po porodu. Takže ještě 6 kg a jsem na původním
to je super :) Já nechala v porodnici 8,5 kila, takže chápu tvoje nadšení :) Jenže mi do původní váhy stejně chybělo skoro 10, takže té radosti nebylo tolik
to je super
Perfektní
Ty vole jako to dělášJá jsme sice v porodce nechala 10, ale 15 mi ještě zbylo
@Zavadilka No zas abych se nepřechválila, do počáteční váhy než jsem otěhotněla s Baruškou mi chybí ještě 11 kg Ale jinak ono stačí porodit obra a zbytek jde sám
Super
do pul roka odkojis s prstem v nose a cokoladou v ruce
To ej pěkný
se dvema malymi detmi to jde dolu jedna radost...
Zrovna tu propadam depce. V utery poradna a vazeni, neeeee. Jak tohle vsechno shodim. Kdo mi pohlida dve deti, abych mohla cvicit :-(
@Terča80 Počkej, to půjde i bez hlídání. Z Barušky se stává neutahatelné dítě a to jsme na ní zatím dva Zlobí teda strašně, včera už dostala i na prdel.
@luciasek84 Jakto? Nechci se moc vyptavat a byt vlezla...ale myslim na vas hodne, jak to probiha...
@Terča80 Začla se strašně vztekat. Asi to vidí u miminka že pláče tak jakmile není po jejím tak začne taky řvát. Pořád se budí v noci, ráno vstává před šestou. K miminku se chová stále báječně a rozhodně nežárlí když kojím nebo přebaluju, ale venku, to je očistec. Na odrážedle jede zásadně kam ona chce, na silnici mi utíká a ještě z toho má srandu, dřív poklidné dítko na pískovišti teď hází písek všude okolo sebe, na slovíčko NE prostě nereaguje a najust to udělá znovu. To samé doma, odmítá se nechat krmit, všechno musí sama, včetně polévky, takže si umíš představit jak to vypadá. Možná jsem přecitlivělá ale pro mě opravdu naprsoto neznámé dítě.
@luciasek84 a bude hůůř(řikaji často):o) baruska se zase srvona.dej ji cas.. :o)
@luciasek84 Rika se, ze se docasne jakoby vrati ve vyvoji, protoze vidi to mimi. Treba prestanou chodit, zas vyzaduji dudu...takze tohle je jeste fajn i kdyz chapu, ze ti to neprida :-(A nebudi se navzajem? Jak spite v mistnostech, maly s vami a Baru?
Super.
@luciasek84 To se mám na co těšit. Jenže Patrik mi většinu věcí dělá i teď, tak po porodu to bude masakr. Barunka se brzy srovná.
@LenkaM23 S kazdym dalsim strasnym dnem mi zacina byt masakr po porodu jedno. Uz aby to bylo.
@Terča80 Jo vidíš, dudu, ten má taky. Nikdy ho nechtěla a teď s ním doma chodí :DD Ale jen na hraní, po chvilce jí přestane bavit. Nebudí se, malého Baruška nevzbudí, je na její nálety zvyklý už z bříška a postýlku máme v ložnici takže se snažíme hluk minimalizovat. Když je hluboká noc tak se Barča nevzbudí, nad ránem už jo. Ale to se jinak vyřešit nedá.
@Terča80 Tak já porod moc neřeším, ani nic kolem. Přes tu školu na to nemám čas myslet. Tak alespoň nějaké pozitivum to má.
@LenkaM23 Pěkné pozitivum. To moje se zas jmenuje červotoč místo mimina...včera se mi po cestě z chalupy málem provrtala ven, nesnáší, když jsem v jedný poloze, už jsem nevěděla, jak si sednout, sprátě jedno spratkovitý
@Terča80 Malá divoška. To Zuzi je pěkná zákeřňačka a v noci mi tak tlačí na páteř, že se budím s mravencema v rukách a když si lehnu na levý bok tak mi zákeřně a bolestivě vjede pod žebra. No jo dělají nám samé příjemné věci.
@LenkaM23 Ty vado, tak to vedeš. Ochrnutí mi ještě nezpůsobuje Jen mě právě vyhnala pro další lívanec...a zítra ráno váha...neeee
@Terča80 Neříkej dvakrát. Já teď ujíždím na tyčinkách - slaných, sezamových, italských. A na váhu už se odmítám postavit. V poradně mi teda nic jiného nezbyde. Jsem velmi zvědavá, jestli toto všechno zhubnu.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici