banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Polité golfky - diskuze

41 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tentokrát nám nějaký \"dobrák\" polil lepící smradlavou tekutinou golfky od Patrika. Ano, tou samou, jako předtím kočárek. Kočárek dávám do garáže, ale golfky jsou pod schodama, protože s nimi chodí sousedka a já nemůžu dát nikomu dalšímu klíče od garáže.Volal mi to Marian, když jsem byla u našich. Vynesl golfky na balkón, aby to trochu vysmrádlo. Nedělal s tím nic je na ATB, takže nepoužitelný. A já protože jsem hodná duše, jsem ty golfky odnesla zpět pod schody a nechám je tam pěkně smrdět. Momentálně je nepotřebuji, protože Patrik má horečku. Tak ať si tu libou vůni užije celý barák, přece je o ten vyjimečný odér neochudím. Někdo mi chtěl udělat radost a já se ráda podělím.
tak to už je fakt síla
tak to je na ránu...
@Rowdynka Nemám slov. Budu dělat jakože nic. Nechám to tam co nejdýl smrdět, pak to vyčistím až je budu potřebovat. Třeba to dotyčného přestane bavit, když na to nebudu reagovat. Budu dělat, že to vysmrádlo časem samo.
@moninif Velmi doufám, že všímavým důchodcům bude vadit smrad, který tam teď je a budou si stěžovat u správcové. Ráda ji řeknu, že mě to mrzí, že je to fakt blbé, ale že to nejde vyčistit a že musíme počkat až to vysmrádne.
@LenkaM23 jako když to udělali poprvé byla bych nasraná..uklidila bych to..po druhé bych byla táááák nasraná ,že bych normálně svolala celý dům a začla to nějak řešit..tohle přeci není možný aby si nějaký dobytek dělal co chce..kam to namaže příště
To si delas srandu? Oznam to. Na ferovku. Az budou v baraku poldove, on se ten kreten lekne. Hnus!
No,tak to už je fakt moc!!Být tebou,už bych to oznámila na policii.
To je neuvěřitelný. Já bych to tam nechala nějakou dobu smrdět a dělala, že o ničem nevím a pak po nějaké době bych se tedy dost ozvala.
Tak to je na někomu nabít čumák.
@Terča80 Marian je nemocný, Patrik má horečku, teď se mi to vážně nechce řešit. A navíc pochybuju, že by se tím vůbec zabývali.Sere mě to, ale nejsem z toho vyřízená, jak když se to stalo poprvé. To jsem fakt 2 dny brečela. To byl vyloženě útok na mimino a to neeeeeeeeeeeee. Teď jde o golfky, které Patrik už tak moc nepotřebuje. Škoda, že to není sledované kamerou, bych dotyčnému rozbila ústa.
@LenkaM23 To je prece uplne jedno, ze jde o golfky. Je to poskozovani majetku. Ze to jen sepisou...to nevadi. Budou tam, drbny to roznesou a dotycnej bude vedet, ze si to nenechas libit. Kam az jako zajde??? Nevykasli se na to, nevis, s jakym debilem mas tu cest.
@Ady.S Jo ale komu??? Anonymita je skvělé podhoubí.
@LenkaM23 Nemáš ani podezření kdo?
@Ady.S Na celé přízemí.To je těžko, můžu podezřívat kohokoliv, ale časté je, že to udělá ten, do koho by to člověk neřekl. Napadlo mě, že tam poliju nějakým smradlavým hnusem podlahu. Aby to ti z prvního patra museli vytřít. Ale neudělám to. Bylo by mi líto, kdybych se pomstila na neviném.
@Rowdynka Řešit? A jak? Když nevím kdo to udělal, to je pak těžko. Většina to odsoudí, ale ten co to udělal bude v klidu, protože na něj bez důkazu nemůžu.
@Terča80 Pořád nad tím přemýšlím, jak s tím skoncovat. A myslím si, že je víc vytrestám tím smradem. Protože znáš důchodce, bude jim to vadit. Tomu kdo to udělal bude vadit, že mě to nevadí. Je to dělané účelově, někdo mě chce donutit, abych tam ty golfky neměla. Uspěl s kočárem a zvolil stejnou strategii s golfkami.
@LenkaM23 Těžké radit, ale asi bych pěkně nahlas nadávala když kočár smradlavý objevím a vyvěsila bych další papír na nástěnku z hrubším čtivem. Co se stalo s tím prvním?
@LenkaM23 Co tam dát něco jako krabice právě pro zlost tomu komu to vadí?
@Ady.S Ten jsem sundala pak já, protože už se o tom vědělo.
@Ady.S Něco budu muset vymyslet, protože já se jen tak nevzdám.
asi nemáte možnost půjčit si od někoho fotopast, že? To je totiž podle mě jediná možnost, jak toho parchanta chytnout. Jediná varianta, která mě napadá je fotopast si objednat a doufat, že během 14-ti dní, než ji v zákonné lhůtě budeš muset vrátit, Ti ten kočárek půjde zase někdo polít.
Mi se tvoje řešení libí.Taky bych to takhle řešila.Dokážeš identifikovat ten hnus?Co by to tak mohlo být?Ptám se,že nejvíc nejhnusněší hnus je kal po palení kořaly,tak jestli u vás někdo nepáli načerno,že by se tak dal chytit.Nebo to někdo nosí z práce ,třeba někdo pracuje v chemičce.No nic detektiv Gabka zasahne a záhadu pomoci koule vyřeší neboj.
@LenkaM23 Nebo tam kde ten kočárek dáváš pověs ceduli že to nevzdáš a svým chováním akorát ničí dobré sousedcké vztahy a že opakovaný vtip není vtipem ale ukázkou slabošství.Nebo bych klidně obešla byt po bytě a každého se zeptala zda mu tam ten kočár vadí.
@Honafa Gábi, mrkni prosím do koule. Pach nedokážu identifikovat ani já ani Marian ani 3 sousedky, které k tomu čuchaly. Chjo, někteří lidi jsou sv...
co to je za kretena?!?
@káče Mít navíc prachy, tak do toho jdu hned.
mám obavu, že onen \"dobrák\" bude spíše své chování stupňovat. Nezabere, co bylo úspěšné poprvé, zkusí něco horšího. Jen abys tam nenašla za čas místo kočáru \"ohrabky\", tedy chatrné zbytky. Mi osobně, kdybych bydlela v paneláku a něco páchlo na chodbě a nebylo by to moje, a hlavně, byla jsem v tom nevinně, řešila bych to s domovníkem a následně s majitelem onoho smradu.
No já už bych volala policajty a podala trestní oznámení na neznámeho pachatele ze vchodu.Myslím,že toto se bude opakovat určitě častěji.Já bych je fakt zavolala,aby si policajti obešli sousedy a povyptali se.Už jen z principu,třeba někdo dostane strach.
to jsou sra.i fakt je mi jasny,ze se ti to nechce resit pres policii,kdyz jsou doma marod,ale i tak bych se stavila na policii a optala se co s tim.jak to resit.treba by poradili neco.
U vás v baráku bydlí nějaký magor.
to je šílený!myslím, že tvá strategie je dobrá a nejlepší! třeba to vyjde...ikdyž, to musí dělat nějakej blázen, ne?
Zavolala bych policii. Nahlásila oboje - kočárek i ty golfky. Tohle totiž není legrace, to je ničení cizího majetku. Nebuď hloupá a nenech si (s odpuštěním) srát na hlavu.
ja jen doufam,ze brzy se ti nejak podari zjistit kdo to dela a pak bych to dotycnemu pekne vytmavila, kretenovi
já bych to taky nahlásila na policii, to, že to necháš smrdět na chodbě, se nic nestane, každej jen bude říkat, co to tam tak smrdí, ale nic víc a příště může být hůř...zavolala bych a řekla jim, že už ti polili kočár, který jsi schovala do garáže a teď i golfky a ať si to prošetří, že je to poškozování cizí věci, třeba se dotyčný lekne a už ti nic neudělá, ale takhle mám pocit, že se to bude stupňovat.
zavolala bych policajty. kdyz to chce, ma to mit, ubozak
to je fakt už moc.Terča má pravdu, zavolala bych policajty a řešila to pěkně nahlas na chodbě. Předtím bych je potichu poprosila a vysvětlila, že potřebuju udělat tóčo. Nejlíp, ať zařvou, že ten, kdo to udělal, dostane pokutu 100tis. nebo půjde na 2 měsíce bručet nebo tak něco.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici