banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Padesát odstínů šedi - diskuze

42 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak kdo už to má přečtené??? Já už si o tom nutně potřebuju s někým povídat :)))Prej strhující erotický román... jako ano toho sexu tam je hromada, ale mně to přišlo spíš víc o psychologii... A co mě teda dostalo tak poslední tři slova: KONEC PRVNÍ ČÁSTI To se jako smí???? Mě to zajímá jak to dopadne!!! (No objednala jsem si jí anglicky... nedá se svítit, já potřebuju znát pokračování). :)))A upřímně by mě zajímalo, jestli Vás, co jste to četly nebo čtete, ta knížka rajcuje. Já totiž z toho mám dost smíšené pocity, abych pravdu řekla. Ten příběh se mi líbí, téma je neotřelé... ale asi víc než ten sex mě baví sledovat vývoj těch postav... Prostě tu love story za tím. :))) Co vy?
Ahojky tak ja musim rict ze me tahle knizka uplne polhtila. Nemohla jsem se od ni odtrhnout a uplne trpim, ze uz jsem ji docetla a nevim jak je to dal:( Ani me tak neoslovil ten sex jako ten vztah mezi Christianem a Anou.
@Zuzbr díky holky, asi si na ni teda taky posvítím, můžu večer předčítat tátovi
@foREVer a z té psychologické je to hodně zajímavé...
@foREVer No eroticky si myslím,že je to tak akorát a mě to stačí
@kacato No úpřímně já nejsem a asi možná nikdy nebudu velký čtenář, čtu jen to co mě zaujme.Mě kniha musí zaujmout!když ne, číst jí přestanu.Ale na tuto knížku mě přivedl manžel,a taky o ní psaly na netu a musím fakt uznat že odtrhnout se od ní se nedá.sice mi se to podařilo na 4 dny,ale to jen proto že nebyl čas.
@foREVer Já jsem se bála, že TO bude horší, v tom prvním díle se nedostali v praktikách moc daleko :))) Právě proto mě zajímá pokračování - kam až je ta holka ochotná zajít... ale nebudu o tom víc mluvit, nechci moc prozrazovat ;)
@kacato Já můžu odpovědět za sebe. :)) Psala Zuzbr, že jí má objednanou a že jí přijde. A to bylo poprvé, co jsem jí vůbec zaregistrovala. Je fakt, že od té doby si všímám a má to ohromnou reklamní kampaň.
@Sphinx Tuhle v Neoluxoru... bydlet blíž, tak si tam zajedu... :)))Já podlehla davové psychóze, přestože obvykle odolávám :DDD
@Rowdynka no já jsem ignorant a knížky nesleduju, tak netuším co je nového mám ty svoje a ostatní jde mimo mě :)
@Rowdynka to jo, to je jasné, že to tam nebude popsané, ale co jsem tak četla od čtenářek, tak jsem si udělala obrázek :-)
@kacato je to vychvalovanej bestseller..co chceš víc:)
@foREVer no ty úryvky co jsou na většině webovek neobsahují určitě Christianovy touhy atd.mě se ta knížka líbí je zajímavá,ale není to úplně všechno vzrušující
@luciasek84 To musis dat dopis za okno, Lucinko :-)
Já ji nečetla, ale pokud je to vážně to co si myslím a i podle úryvků co jsem četla, tak mě to asi fakt moc eroticky vzrušovat nebude, spíš mě to bude zajímat z jiné stránky, právě z té psychologické jak píšeš.
Že bych podlehla davové psychóze? Kde objednáváš ty anglické? Mám absťák....
holky jak jste právě na tuhle knížku přišly? sem tam zaregistruju, že se tu o ní píše, ale nevím proč, někdo četl a dal tipa? díky tomu jsem ji dneska měla v obchodě v ruce, že se musím kouknout o co jde, no vypadá to zajímavě a ještě jak čtu ty vaše komentáře uvidíme co na to ježíšek
@Terča80 Fajn, tak mu koukej pořádně domluvit, já se bránit nebudu
@danicka84 Slastne chvile, kam se hrabe erotika!
@luciasek84 Od rodiny ntbook a od jeziska porno, ja to vidim jasne :-)))
@Terča80 hahaha, taky? A je to zajímavé?
@Terča80 Naopak, dostanu notebook. Ale protože se mi na něj skládá celá rodina, nedostanu nic jinýho :D
@luciasek84 Proc smolika? Tys zlobila? :-)
Mamca ji dostane za tyden k narozkam, ale aktualne ctu ve vzacnych chvilich klidu jen sva ocni vicka zevnitr.
Já mám slíbené čtení os Rowdynky, už se těším.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici