Čím trpí ženy: Nemoci maminek, zdravotní potíže, obavy a strachy. - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 535 příspěvků

Tak alergie a
ani nic jiného to nebude.Všechno mi to dělá ovulace, kterou teď mám.Bolí mě v podbříšku jak při ms.Ale nevadí,když to nepřejde zajdu na gyndu a manžel se stejně vyšetřit taky dáDnes ještě blbější dotaz X:o)
Beru antinu Xyniu a jsem po porodu téměř 16 týdnů a po každém styku druhý den začnu jakoby menstruovat. Při porodu jsem byla šitá vevnitř i venku, tak nevím, jestli to může být z dlvodu té sešité tkáně a nebo, jestli tomu tělu vadí, promiňte mi ten výraz, když se do mne manžel udělá??? Nevím, jestli s tím mám někam jít, abych nebyla za trapku. Při sexu docela cítím ty vnitřní stehy a díky tomu se mi do toho moc nechce, takže spolu spíme tak 2x do měsíce, víc ne X:o( Mám zavolat doktorce a nebo ne? Ona je docela taková, že když voláte kvůli hovadině, tak vás sestra pěkně sjede.jsem v p.........
nemůžu se hejbat. Včera večer se mi v bedrech něco hnulo a od té doby jsem lazar. Nemůžu se ohnout, nemůžu ani maličko cokoliv zvednout, nebo stát na pravé noze chvíli (chůzi zvládám, ale jak si třeba nakročím nebo stoupnu na tu nohu, tak jdu rovnou na zem celá). Myslím, že mám skříplej nějakej nerv, od svalů mi to nepřipadá a kloub tam taky žádnej nemám Achjo, tohle se mi nikdy nestalo, musím zavolat Jardovi, ať přijde domů, protože já se ani o dceru nedokážu postarat...Prosím o radu, novopečené maminky!
Mám takový problém, jsem 4 měsíce po porodu a strašně mi padají vlasy. Je to úplně šílený a při každém chuchvalci, který mi zůstane v ruce mi jdou slzy do očí. Musím si barvit, vlasy, tak jsem místo chemické barvy zvolila hennu a také jsem si koupila Panthenol na narušené vlasy, ale nic, žádná změna a vlasy padají vesele dál. Beru antikoncepci Xinii. Máte s tím nějaká novopečená maminka zkušenosti a zabralo vám na to něco? Jsem zoufalá a bojím se, aby Matyášek brzo neměl plešatou maminku
Alergie na mužské sperma
máte to někdo holky,nebo měli jste? Já si zřejmě myslím,že ji mám.Protože když jsme se s manželem milovali přes kondom tak já byla pak v pohodě a nic nepociťovala a včera jsme zkusili bez kondomu a ejhle citím mírné pálení,mám výtok,(kvasinky to nejsou-ty poznám)a mírně mě pobolívá v podbříšku-tyto pocity znám,měla jsem je tak už několikrát a pak z toho vyšel zánět.Takže si začínám opravdu myslet že to je alergie na jeho sperma.Dneska si zajdu koupit něco na výplach pochvy,jinak budu muset zas na gyndu.No a budu se muset na to poptat u mé alergoložky a na gyndě.
Už toho mám všeho dost
Nevím,nebýt těhle stránek,nevim kde bych se vždycky vypovídala.Před pár týdny jsem tu psala jak moje mamka má podezření na schyzofrenii.¨Tak,je to u nás takhle,byla v nemocnici,léči se po operaci zad a trochu se ji zhoršil stav,my segry jsme neměli čas tam dojet,ale tatka za ní bylPřijela domu,normálně se snámi bavila,odjela na nějakej sraz za známýma,vrátila se ještě jsem si mluvila,měla dobrou náladu,ale mezi řečí mi jen sdělila že má roztroušenou sklérozu,takhle to zavolala všem,segře to doknce jela řct do prace.No nevěděli jsme jak máme reagovat.Během par hodin,všem zavolala,že odjíždí pryč a neřekne nám kam. DobřeVčera všem zavolal,,že jí slyšíme na posledy,tatku nechce na pohřbu a ani na parte a bla bla.Nedalo mi to a zavolala jsem do nemocnice a zeptala se na diagnozu a samozřejme si tu nemoc vymyslela nic takovýho nemá.Ale s tím,že nám vyhrožovala sebevraždou a nevíme kde od soboty je,jsme jeli na policii ji nahlásit jako pohřešovanou,bali jsme se aby si něco neudělala,ale bohužel ini s tím nemůžou nic dělat,když jsme s ní v kontaktu a mibil mi před něma zvedla,tak nemůžou.Tak mi nevíme kde,prej neví jestli se někdy vrátí,že s touhle nemocí nechce žít,ale žadnou nemá,Jí nevim,mám ji volat mám jí říct,že to víme,že nemá žadnou nemoc?Comáme dělat,nechat jí bejt at si děla co chce?Jsme bezradný a máme o ni strach aby si něco neudělala,u příbuzných není a ani u kamaradek.cysta a mirena..
delsi dobu me pobolivalo bricho..posledni tyden vic a vic..vcera extrem,sotva jsem lezla.tak jsem skakla na gyndu a cysta vetsi nez vejce.chjo,tak mam prasky a pak se uvidi.jestli se vstreba nebo ne,je to diky mirene asi no.chjo.a az se vyleci toto,bude me lekama upravovat spineni vlekly,taky diky mirene..taky zubař
tak Matymu budem doufat že špatný zoubky vypadnou aby nemusel zasahovat dr,noi já zoubky krásný ale v 8 malinký kaz tak vyvrtal a dal plombu,nic sem nepaltila a šla domu a zase za půl rokuByla jsem u zubařky
Řezala mi dáseň, brousila kost a kořínky zubů a čistila zánětlivé místo. Pak mi dávala nějakou umělou kost, že se to smíchá z krví nebo tkání a vytvoří se mi nová kost a nebudu tam mít díru po tom odstanění té kosti pod dásněma. Důvod toho všeho byl opakovaný zánět. Vše trvalo tak 2h a i když jsem si myslela, že jsem drsňák tak protože to trvalo dost dlouho tak se mi i začalo dělat nevolno. No, ale zvládli jsme to všichni. Mám zašité dásně, na tom obvaz. Dostala jsem ATB, léky od bolesti a na rychlé hojení. Pak taky hromadu rad, doporučení, příkazů a ve středu jdu na kontrolu. Zatím to tedy není až tak hrozný ta bolest, ale možná je to tím, že jsem do sebe lupla prášek. Když jsem pak šla ještě nakoupit a k autu přišla jsem si tedy tak strašně slabá a nohy se mi podlamovali a na psychice mi to taky nepřidalo. Tak teď ještě musím vymyslet nějaké kašovité stravy, které mi budou chutnat i za vlažna a musím to přizpůsobit ATB, kdy se nesmí vápník. Doufám, že se v noci, alespoň trochu vyspím a nebude to moc bolet.opět Mirena
CHtěla jsme se zeptat holek co majá tělísko jak je to s používáním tamponu, protože na netu jsme se dočetla, že by se nemělo a to z důvodu možného vytáhnutí společně s tamponem.Používáte či ne?Já jsem to teda dneska riskla a vše ok.
holky máte zkušenosts tělískem?
antiko mám zakázanou z důvodu trombozy (vyšly mi špatné genetické testy), před rokem jsem řešila problémy kvůli injekcím, nesedly mi. teď se mám rozhodnout, zda tělísko obyčejné nebo hormonální nebo nic. máte některá zkušenost s nitroděložním tělískem?Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
19 hlasů
69 %
51 hlasů
5 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků