13 měsíců až 3 roky - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 2 237 příspěvků

První samostatné krůčky
Dneska nám Hanička předvedla pár prvních samostatných krůčků.
PRODÁVÁM...
Holky,prodávám odrážedlo-motorku,vhodné od 15-30měsíců.Je téměř nové.Když budete mít zájem,písnite mi do vzkazů,KATKA.FOTKY jsou v mé fotogalerii :)
Nechce po obědě spát
Mám skoro 16-ti měsíčního chlapečka a byli jsme krásně naučeni že po obědě spíme(1,5-2 hodiny), ale poslední 2 dny je to boj. Včera ne a ne usnout, tak jsme šli na procházku a v kočárku taky nezabral. Až odpoledne na půl hoďky v autě, potřebovali jsme někam zajet. Večer naštěstí nebyl problém. A dnes po obědě opět boj, začal šíleně řvát a vztekat se a nakonec po půl hodině se mi ho povedlo uspat. Nevíte čím to může být?
Je praštěná
On jí asi ten jeden steh byl málo... Dneska \"letěla\" po čtyřech do koupelny takovým stylem, že nabrala roh dveří... Má bouli jako kráva (to nemůžu napsat líp)... A to jdeme v pátek na preventivku... a zase vypadá, jako bychom jí týrali... Bože, bože... Aspoň jednou bych tam ráda šla s dítětem bez škrábanců, boulí a modřin....Kojení
Je tady někdo, kdo ještě kojí ve 2 letech dítěte? Už si připadám jako exot, když někde řeknu, že ještě kojím. Chtěla jsem už přestat, ale nedaří se to. Dášenka je jak závislák. Všichni mi radí ať jí dám někam na tři dny, ale není to možné, protože máma je po operaci s kolenem a druhá babička by si jí asi ani nevzala. A hlavně manžel by to nedovolil. Potřebovala bych něco co změní chuť mléka. Zkoušela jsem pít šalvěj, ale malá cucala snad ještě víc.
Tak jsme tady
tak jako Haničce i nám už běží 13.měsíc
Hanička se naučila smrkat
Holky, já už si Haničku přestěhuju sem... už jí běží třináctej měsíc, tak už sem asi i patří :))A hned jí musím pochválit. Naučila se smrkat. Ještě to není dokonalé, ale přes den vůbec nemusím rýmu odsávat, protože ona krásně smrkne. Na noc jí to odsavajdou vezmeme, aby to šlo pěkně zezadu... Ale je teda šikovná. A hlavně díky tomu už jsme se té rýmy prakticky zbavili. Jupííí.Jsem prý špatná matka
Tak jsem jela v pondělí k našim. Autobusem je to tak 30 minut. Malá (2 roky) mi poslední dobou v autobuse nechce sedět v kočárku a výská, takže jsem jí okamžitě brala na klín. Cestu jsme přežily v klidu a já se radovala, že večer až pojedeme domů, bude spinkat. Malá nespinkala a hopsala mi po klíně. Naštěstí potichu. Jenže jak jsme vylezly z autobusu, musela do kočárku, protože pršelo. Byla ospalá a začala řvát (myslím tím řvaní až uši zaléhají). Jely jsme okolo tržnice a nějaká mladá paní mmi říkala, že jí nemám nechat řvát, že si vyřve kýlu. Odpověděla jsem, že s ní nic neudělám a šla dál a zaslechla jsem, že jsem špatná máma. Co děláte, když dítě řve a nejde ho utišit? Malá mi nechce sedět v kočáře, ale chodit taky nechce. Jen se chce nosit a na to mi záda už nestačí. A tak řve.Proč to naše dite nespí??? pokračování 3
Vzdávám se....přes den- vstávala v 6, v 13.30 byla unavená - řvala jak u sebe v postýlce tak u mě, vylejzala a slejzala s postele...nevydržela jsem a šoupla ji do kočárku kde do 2 minut usnula. Vyndala jsem ji dala do její postýlky v mžiku byla na nohách a řvala - nakonec si dáchla skoro 2 hodiny nalepená na mé hlavě v naší posteli.Večer - opět pokusy tentokrát i ze světýlkem skončili neuspěchem. První zabrání v obýváku kolem 21hod, přesun do postele - úprk, akce, druhé zabrání kolem 21.45 dopadl stejně, usnula vyčerpaná s pláčem ve 22.30, přenesena do svojí postýlky. Po dvouch hodinách křik, řev a jekot skoro 20 min,. na rukách. Momentálně spokojeně spí na Petrově hlavě. Chudinka.Zítra volám dr. o radu. Jo a homeopatika nezabrali.
Od kdy nosit punčocháče pod kalhoty???
Holky,od kdy dáváte dětem punčocháče pod normální kalhoty-džíny,manžestr atd,nemyslím zateplené!Od kolika stupnů???Nemyslím kočárkové děti,ale třeba od dvou let a víc.Kámoška mi říkala,že její dcera punčocháče vůbec nenosí a dává jí je až když prý začne být pod nulou.Není to moc chladno?Nejsem divná?Má stejně starou dceru jako já(3,5roku).Já Nelince dávám punčošky tak od těch 12 stupnů dolů,ale spíše když jde ven tak na hodinu a déle.Když přejíždíme třeba autem,nebo trávíme venku opravdu jen do hodiny maximálně a není vítr,tak je nemá a má jen kalhoty-džíny-manžestr a to tak do těch 10stupnů.Pod 10stupnů dávám vždycky,nebo už nosí nějaké zateplenější kalhoty-podzimní(a to už bez punčocháčů)
Abych se prej nenudila...
Natálka mi včera vymáchala kosmetický štětec na pudr v právě načuraném nočníku... no a dnes mi připlácla chleba s lučinou na mobil, podotýkám že namazaným na tlačítka a displej. No není ten život s dětmi krásný? kdyby si člověk ty situace chtěl vymyslet, nemá šanciSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků