banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nedalo se to - diskuze

31 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
a ve 2 v noci sme volali zachranku.. napichly mi kapacku, srazily teplotu.. a chteli si me odvest- ale bez they.- a to teda nee..takze jak se M vrátí z práce jedem na kontrolu.. me je lip- ale slaba sem porad... u tobika me vysetrovali- tam sem to mela casteji- a vzdy byl zaver- vycerpani.. jeden dr rikal ze za to muze zachod.. ze v zadku je nakej zabloudene nerv a tim jak chodim malo, ve stresu- a ten nerv je poskadlen- zpusobi mi tyto stavy...tobika odvede el do skolky a dneska tam bude spat.. moc dobre to nebere jak je mi zle..tak to pro nej bude lepsii.M musel do prace, tak doufam ze ho sef pusti brzo dom- neb theincin rev mi asi utrhne hlavu...vsem moc dekuju za podporu ve 48hod... uf a uz to zas vypinam, neb sem ko
Holka zlatá, opatruj se a snad ti bude pak lépe.
zlato drž se, myslím na tebe...achjo, kdybych byla blíže, tak už jsem u tebe a pomůžu
držím palce ať se dáš brzo do kupy!!! s tím nervem v konečníku to je pravda,moje teta přesně tohle mívá taky,teď jsem si to uvědomila.Tak se drž
ať je ti brzo líp!
Ajaj,tak to mě mrzíHezky odpočívej,snad už se Martin brzy vrátí.
Dáši, moc mě to mrzí, vůbec jsem netušila. Hezky odpočívej a přeji ať brzy načerpáš sílu a jsi v pořádku.
@Zuzbr uz je t lesi.. teplota klesa, uz sem aj vylezla z postele a unesu i theinku..tak snad uz bude lip... dekuji
ježíš to je děs, moc na tebe myslím, chuděrko, bez Honzíka bych taky nejela.
@Courtney dekuj.nasesti to mlade nepotrebuje este behat po baraku a muzem se valet..ted sme spai 2hodinky.. M psal ze uz jede..tak pojedem do toho spitalu zas..
@markíla jo to bylo uz u tobika ze mi to rikali..ted po theince sem nikde nebyla, nebot to je poprve.. ale bude to ono, a nebo jen unava, preci houby jim, vyzivova hodnot ajidla nulu nula minus, kojim co hodinu a pul- 2.. v noci sice spi,ale proste to kojeni potrebuje co 2hodky...
@zuzka83 dekuji..uz je mi lip.. a uz sem vstala i z postele a prebalila theinku.. tak snad do vecera budu behat jak lanka zase.
@veverka77 uz volal ze jede dmu, my s zatim s theinkou 2hodinky zdrimly, a nevzbudit nas mucha- mozna spime este ted..ale uz je mi lip...dekuju
bozinku,to musi byt desne, at je ti brzy lip. A kdyz je to tim vycerpanim,nedalo by se tomu predejit nebo pomoct aspon vitaminy?
@Evulik25 děkuji EVi.. u tobika sem to mela dost-ale tam sem byla uplne KO. u theinky poprve v takovem rozsahu.ale uz je mi lip.. M uz taky jede dom, tak odpo budu jen lezet a vecer snad budu uz skakat jako lanka...(btw-eeeste ze dneska neplanujete zadnej vklad- bych to nestihla
@Myšice dekuji.. kdybych vedela ze si veme flasu s mlikem- mozna bych jela na den si odpocinout..ale ona vubec flasu nebere na milost a odstrikany mliko ji neleze.. ale uz je mi lip M uz jede dom, a ted sme 2hodky spali..
@plaz asi by pomohli, musim po necem mrknout.. kdyz ja se unavena vuubec necitila.. kdyz se mi chce spat. du s deckama brzo vecer.. a tak sem byla porad fit..ale telo asi ne... a dekuju.uz je mi lip..tak snad uz to bude zas na furt dobry..
@amalie2011 no já flašku ani nezkoušela, fanula ji vůbec nechtěl, tak se drž, dobře, že ti je líp, pořádně jez!!
@amalie2011 bych to moc nepřeháněla s tím běháním!!
@markíla to bylo obrazne.. dneska chodim max na zachod a pro caj.
@amalie2011 aspoň že už zvládneš aspoň to
Myslím na tebe. Drž se. Snad už je ti líp.
teda Dasi, hlavne aby bylo lip
třeba to bude opravdu ten nerv a únava dohromady. Jsi celkem akční, ale i tělo potřebuje odpočívat...
Šetři se.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici