banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mam jeden dotaz - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Je tu dite, ktere nikdy NEROVNALO auta, kostky, plysaky do rady?Jen tak, pro mou informaci.
moje rovna,sice jen obcas,ale dela to
všechny :D
tonda do řady nerovná, vše umístuje na normální místo co kam patří až fanaticky, ale do řady ne
Míša začal nedávno. Zde pár fotek.http://blog.babyonline.cz/nejlepsi-pritel-na-svete/fotogalerie/album/15509
moje zatím do řady nic nerovná. nejspíš proto, že ho hračky moc nezajímají. ale jako toník od madox je pedant na pořádek a věci na svých místech
Ivánko
Lůca zatím nic nerovná spíš rozhazuje
Tak Jirka se mezi 2-3 rokem vyznačoval tím,že do řady rovnal úplně vše.Došlo to tak daleko,že při čekání ve frontě na kasu při nákupu,rovnal věci v regálech.Okolo 3 roku ho to přestalo bavit.Jo a taky mě tvrdili,že je tam podezření na Aspergera.
Tomášek dělá občas něco podobného s plyšákama.
Kubík. Ten to nedělal. Hanička je naštěstí normální a dělá to :DDD
Ondra vzorně rovnal
Bordelářka Gabka-ta v životě nesrovnala ani jednu věc.Mor pro rovnače Honzu.I když se jí musím trošku zastat,má to po mě.Ja jsem v cumlíkách květinkách vyměnila držátka na ružovou jsem dala modré a opačně a Martina Monka to dohánělo k zuřivostí.
stumpajzlice zacala az ted po vzoru chlapecka venku ktery obestavil obrubnik piskoviste autama..mel jich tam asi 100a nesmel se jich nikdo dotknout...jecel jak tur nahristi plnem deti..to bylo zabavne sledovat jecici dite v amoku a nebylo to mojebyl tak 4lety a vazneodhanel deti od aut ,zpisku apod. a ty na nej krome malych prcku dlabali..
Já jsem rovnala do šuplíku i pastelky podle barviček A přijdu si vcelku normální....
@luciasek84 ANO, pastelky musi byt podle spektra. Nechapu, jak nekdo muze dat cervenou vedle zelene Mezi tim musi byt prece fialova, modra a azurova. Popr. pokud jedeme z druhe strany, oranzova, zluta a svetle zelena
@zajic Jéééjda, děkuju, další magor, no konečně
@luciasek84 v klidu, to dělala taky a dokonce ještě i v práci
Holky to nedělaly.
Vítek taky ne.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici