banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Je tu někdo, kdo doma nemá televizi? - diskuze

52 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Proč se ptám. My ji doma nemáme a asi ani nepotřebujeme, zprávy totiž čteme na netu. Film či dokument si pustíme na DVD přes počítač apod. Nebo si něco najdeme na youtube a tak. Ale teď jsme řešili, jestli bychom ji neměli pořídit kvůli Alexovi, abychom mu tam čas od času něco pustili a hlavně se bojím, že až by šel jednou do školky, aby nebyl za divného, že žije v rodině bez telky je to dost ujetý důvod, tak by mě zajímalo, jestli to tak někdo doma třeba má.
@IvetJas Adama pohadky do 2 let vubec netankovali
tak muj syn bude ve skolce taky za divneho, tv sice mame,ale jen se na ni prasi. Sleduje jen manzel, vetsinou v noci kdyz decka spi
@zajic deti maji 22 palcu dotykovej a obcas si koukameprimo znetu nejaky film,serial apod...a staci to bohate pro nas,pro ne je obcas az obri,prejet prstikempres celej monitor je obcas zahula tv mamekolem 90 cm,ale to kvuli kinectu,zase na mensi by bylo prd videt
my sice mame,ale nebyt ruznych discovery a nat geo apod dokumenty,nekoukame na ni...a pro deti mame detske kanaly,kde davaji spousty zajimavych pohadek ,vzdelavacich a hlavne bez nasili...coz se o ceskych kanalech moc rict neda..nejake zpravy a vubec bezny program na tv je podle nas v 99,8% nekoukatelny
Tak my tv máme a kluci ráno a večer sledují pohádky na déčku.Jinak seriály nesledujeme,někdy koukneme na zprávy,někdy na nějaký film co nás třeba zaujal.Jsou i dny kdy tv nesledujeme vůbec.S tv se klidně dá žít a jak se říká všeho s mírou.
@lucie73
My máme televizi a nejvíc jí sleduje stejně Markétka, když dávají pohádky a nebo Robert, když se dívá na sport..Já si občas pustím nějaký film,ale jinak jí po večerech ani nepouštíme, není na co..
máme televizi, koukáme na filmy,seriály, vyvolené !!!! chich, děti na dětské pořady ale i na dokumenty o přírodě Animal planet, National Geographic.Když holky marodí, pouštíme si filmy, pohádky na dvd.A právě reklamy jsou to, o čem si děti dost ve školách a školách povídají, když to nebude znát, bude pozadu. Je sice pěkný že to nebude vyžadovat ale jestli jsem tvůj dotaz pochopila správně tak myslím, že i s televizí se dá normálně žít a korigovat to tak jako se vším.
@Sphinx To jo,jenže né tak brzo a tak rychle.Bavíme se Zajícem právě o tom,že celá Gabčiná třída tenkrát měla brzo MS.A že ted zase nějak rychle dospívají kluci,ale jen ten jeden ročník,jak tenkrát u Gabky.
@Honafa To je přirozený vývoj, puberta, ne mutace
@zajic Jo.Si představ,v minulém měsíci jsem se bavila s 5 různými lidmi,že mají 13 leté kluky,kteří byli tak před 3m uplné děcka a najednou mutují,mají chlupy,jsou drzý,vyrostla jim noha,sami nějak vyrostli,že to je děs,kde jsou jejích zlatíčka,že tak najednou.Třeba moje nej kámoška-její kluk vyrůstá se svojim otcem,ona se s ním vída na skype a děcko,pak přijel o prázdninách a chlap o hlavu vyšší než ona.
my osobně máme 92 uhlopříčku,tv máme rádi,děti pohádky my filmy,já osobně si to bez tv neumíám předtsvit ikdyž třeba nejde proud nebo tak něco je mi to jedno to spíš šílí Martin mě bez tv chvilku taky dobře aspon strávím ten čas jinak
@Andrea81 Tak to je fajn, jinak my se docela těšíme, až po nás bude něco žebrat. Hlavně tatínek, pořád ho bere v tescu do hraček a říká, ukaž si, ukaž a já ti to koupím, a kluk kouká a žmoulá rohlík a zavděčíme se mu akorát voskovkama Já už jsem chlapovi říkala, že za rok, dva budeme ještě vzpomínat na to období sladkého nevědomí, kdy nic nechce.
@zuzka83 Tak to zas já mu zkouším něco pouštět už teď, ale on zatím rád jen ty znělky. Má třeba tři šmouly z alberta, tak mu pustím starou šmoulí znělku a on si u toho \"tancuje\" a mumlá jakože zpívá. Bez pohádek určitě nebude, jen prostě budou asi přes notebook.
@Ady.S Jo, tak tu zvukovou kulisu my právě neradi.
hlasim se k divnejm tez televizi nemame a vubec nam nechybizpravy a filmy na pc a netuAlex do skolky chodi uz druhym rokem a naprosto jsem u nej nezaznamenala,ze by to nekdy nejak resil,vubec mu to neprijde a edousek je jeste malinekeja navic jsme hooodne usetreni-mami tamhleto auticko z reklamy nutne počebujumyslim,ze jeste par let bez tv vydrzime
v dnešní době už podlě mě ani tak nejde o vlastnictví TV jako takové, spíš o přístup. pokud by o TV, o pohádkách a o programech obecně v životě neslyšel, tak za divného nejspíš bude. ale když bude mít ponětí, o co jde, tak je to podle mě už skoro normální. TV sice máme, ale pohádky stejně jednou na pc. v tv sledujem tak maximálně zprávy, občas večerníček a občas ráno nějaké to studio.
@Evulik25 Jasně, chápu.Já hrozně ráda na tom velkém monitoru prohlížím fotky.My hodně koukáme na politické debaty, Pepa to žere (bohužel) a na ty krasavce bohatě stačí něco malinkého, to kdybychom pustili na velkej, tak bychom taky mohli utrpět šok, jak jsou ti naši politici pohlední.
máme tv,ale koukáme asi takhle \"ráno pohádky 15 minut,pak dlooouho nic..v půl 3 pohádky asi do půl 4..dloooouho nic 18:45 večerníček,19:00 zprávy...v 20:00 vypnutí tv jdeme pryč z obýváku o víkendu občas film\"někdy nejsou ani pohádky v půl 3,ale pak jsou zas třeba nějaké dokumenty co nás zajímají tak koukáme..ale spíš ne
@amalie2011 No přece si pustím film na počítači, a je to bez reklam. Ale máš pravdu, žehlení na mě dlouho čeká, než se dokopu
my doma telku máme, ale kdybych ju neměla, jsem výrazně spokojenější. myslím si, že malý dítě televizi nezbytně nepotřebuje. stejně jako vy se může dívat na dvd nebo na něco na netu..kdyby neměl vůbec žádnej přístup k pohádkám a pak na to ve školce čučel jak puk, tak asi bude lehce mimoň, ale tak to asi nebude, ne? školní děti už to mají jinak, ale školkáčky bych neřešila.jinak, u nás v televizi jede především sport. dětský pořady vážně minimálně. spíš až teď, letos od září, mu k oblíkání do školky pouštím na chvíli čt dé. jinak zásadně dvd, protože jednak v tý telce to není, když bych potřebovala, druhak nad tím mám docela kontrolu. i nad obsahem, i že nehledí na desetiminutový šíleně sugestivní reklamy. on asi ani neví, že na barandově je (býval?) animáček..ale zatím tím nevypadá postiženej.
Ve školce je to asi jedno, ve škole už by mohl mít problém ohledně nezapojení se do hovoru co dávali včera. Ale TV se dá sledovat i přes net a tak přímo TV potřeba není. Já si teda nedovedu představit ji nemít, ale u nás jde hodně jako zvuková kulisa, kor te jak jsem doma, Ondra má oblíbené pořady, ale nebaví ho koukat moc dlouho tak od toho odbíhá a už ji sám i vypne když ho to nebaví.
@zajic Néé, tak velká rozhodně není. Ale něco málo přes metr asi bude. A maniaci nejsme ani náhodou!!! Jak jsem psala, televizi jako takovou skoro vůbec nepouštíme, pustíme si tak 1-2 filmy týdně, někdy ani to ne. A koukáme přibližně na 5 seriálů, které sleduje postupně jak vycházejí. Do maniaků máme fakt daleko. Mně šlo o ten prožitek, třeba naposledy jsme koukali na ten výborný dokument Chasing Ice, který je proložený neskutečnými fotkami a až se mi občas stáhl žaludek nad tou nádherou, měla jsem pocit, že jsem tam taky.
bez televize bych umrela.. u ceho si ten clovek vyzehli?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici