banner

Celkem 6 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
Taky jsem jak střihorukej edvard!!!
Začala jsem vystřihovat v nemocnici když jsem tam ležela a nesměla se hnout....Tak jsem měla na pokoji hodnou paní a ta mi vrazila nůžky (do ruky) a já vystřihovala a vylepily jsme si celej pokoj a vždycky,když byla vizita tak nás páni doktoři móc chválili
Heli, ten andelicek je nadhernej. Nezkusila bys sem nejak dat tu predlohu? Nebo treba na mail, kdyztak adresu bych ti napsala. a bych si to pak zkusila zvetsit. Diky
já dělám hodně ráda s papírem,takže už v tom mám praxi tak už mi to jde celkem rychle..Ty andělíčci jsou na okně úžasní,tak neodolám..
Moc hezké.Já mam trpělivost tak leda na krajkové vločky z papíru.
Tak to já bych asi taky trpělivost neměla, ale je to hezké
Heli a to vážně budeš střihat???????? Tak na to bych neměla trpělivost...asi bych s tím švihla.., ale vypadá to dobře!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici