banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Do háje zelenýho. Ondrášek má antibiotika, má hnusný kašel k... - diskuze

31 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Do háje zelenýho. Ondrášek má antibiotika, má hnusný kašel který se nelepšil a doktorovi se ani poslech moc nelíbil, takže skvělý. Dala jsem mu první dávku a přijde mi že půlku vyplivnul. NIkdy neměl nic jiného jak prso, šklebil se u toho, plival to, boooože to bude operace. Barča stále rýma, kašel, nechodí už ani do školky. Budu tu týden zavřená s oběma a asi mě odvezou
tak to mě moc mrzí Snad to bude brzo pryč...
držíme palce,at jste brzo všichni zase zdraví.už začíná být zima tak čekám kdy nás potká taky první rýma
to mě mrzí.přeji dětem brzké uzdravení!a tobě hodně sil.
To mě mrzíMoc oběma prckům přeju,aby se co nejrychleji uzdravili
Davkovacem mu to tam soupni a HNED dudlik, automaticky to polkne.
@Terča80 U toho je jen lžička taková obrovská. Koupila jsem si injekční stříkačku a je to boj. Stříkám to tam po kapkách. Plive to, i když teď druhá dávka už byla trochu lepší...no ale v noci netuším jak mu to budu dávat teda A dudlík by u nás taky nezabral, má ho jen na usínání, jakmile spát nechce tak si dudlík nevezme ani kdybych se na hlavu stavěla..
To mě mrzí, co jí třeba naředit ATB mlékem?
@luciasek84 Davkovac z panadolu je nej. To neva, ze ho nechce, proste mu ho tam narvi, polknuti je reflex. Eldu jsem aspon takhle obcurala.
To mě mrzí. Brzy se uzdravte
Aaaaaaaaa..........moje noční můra, že budou nemocní a já budu muset být s něma sama doma. Přeji, ať jsou oba brzy zdraví.
@Terča80 No mozna to zkusim...
@Ady.S Myslíš mu? :DDD No nevím, z čeho by to pil, to je stejný problém, on nezná flašku...
@luciasek84 Ondrovi nepomáhali čípky na teplotu, takže po očkování dostával sirup na teplotu a když bylo potřeba tak jsem mu to ředila MM a dávala přes stříkačku.
@luciasek84 Luci, zkus mu to dávat do pusy bokem jakoby po vnitřní straně tváře. tenhle fígl jsem okoukala od sestřičky u dr, když jsme byli na očkování na rotaviry. tam jim to asi nejde tolik vyplivnout.
to je mi líto
@luciasek84 Tak co? Povedlo se? Jak mu je?
Zrovna jsem doma našla nějaký speciální dudlík na tyhle medicínky, je úplně nový, nepoužitý... nechceš? Tohle byla pro mne vždycky noční můra, to moje dítě ještě teď nepozře ani sirup na kašel Doufám, že už je Ondráškovi lépe.
@Terča80 Já mu to v noci prostě normálně lila do otevřené pusy, on totiž brečel, tak to všechno spolknul a nic neplival :DD Stejně tak ráno, to se na mě zase strašně smál, tak jsem mu to tam lila, on se vždycky zašklebil, ale tím jak se smál s otevřenou pusou tak se nic nevylilo. Takže plán je jasnej. Buď ho rozesmát nebo rozbrečet :DDD Jinak je takovej hodně unavenej, teče mu i očičko, vypadá fakt nemocně. Ale už 4x dostal atb a změna neuvěřitelná, ten kašel se zlepšil snad o 200%
@Sphinx Nene, nemusíš, už to dávám tou stříkačkou. Ale moc děkuju:) U nás Barča je pravý opak. Jakoukoliv medicínu řve ještě ještě, antibiotika se olizuje, teď dostává ty léky na podporu imunity a taky si pochutnává a přitom to tak děsně smrdí...dostávala i šíleně hořký kapky které se mají zapíjet, ona je zapíjet nechtěla a mlaskala Fakt síla. Ale chápu že ten druhý extrém musí být hrůza
A co vy jak jste si to užily? Myslela jsem na vás, fakt mě to štvalo. Ale svědomí mi nedalo, nemohla jsem ho opustit
Bylo to moc fajn. Holky jsou bezva. Tak snad se od nich nedozvis opak :-)My to chapaly. Kdyz se zadari, rady bychom to do vanoc zopakovaly.
@luciasek84 To je celá moje neteř, ta se od miminka mohla po všech kapičkách a medicínkách utlouct. Zato Honzík, to je kapitola sama o sobě Ještě, že fakt nebývá nemocný a nic moc do něho rvát nemusím. Jsem ráda, že je Ondráškovi lépe
@Terča80 To budu moc ráda. Tak snad příště u nás to bude bez nemocí Jak dlouho tě nakonec nechala Di se zdržet?
@Sphinx Tak třeba teď už by nějaké ty kapičky zvládl, tím že nebývá nemocný nemáš příležitost to vyzkoušet:) ...no jinak nevím jak se dá násilím vnutit skoro pětiletému klukovi něco takového I když pravdou je že když je dítěti blbě tak třeba sní cokoliv pod vidinou že mu bude líp...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici