Co dnes vařím já? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 19 466 příspěvků
Velikonoce
hezkyČtvrtek
Tak to u nás mají všichni taky moc rádi. Včera jsem objevila zajímavý článek, kde jsou recepty na brambory https://tajemstvizdravi.cz/brambory/ tak se určitě podívejte. Já jsem teda ještě nic nestihla vyzkoušet, ale dost z těch věcí mě zaujalo.

Pondělí
tak sladkou pohanku vůbec :-) Ale já tak celkově sladké kaše nemusím... Jak říkám, někdy to přidám do zeleninové polévky, nebo do rajské, a někdy si to udělám jen tak na cibulce a k tomu uzené nebo klobásku :-) Takový rychlý oběd.. Z té mouky mám strach se přiznám něco dělat :-) A ještě jsem dostala mleté lněné semínko, to nevím vůbec co si s tím počít :-D

Pondělí
To jo, psenice je psenice. Mame kontrolu na gastru v srpnu, ma mit bezlepkovou dietu,uvidim,co mi rekne v srpnu. Podle mne pocka do tech 2let ,pak expozice lepku a nove testy. Ale uz ma druhou lahvicku zeleza. Porad ma nizke hodnoty. To prave byva u tech celiaku,to strevo to spatne vstrebava. No uvidime..

Pondělí
Tak co, povedly se? Ja jsem zakoupila kucharky na peceni bez lepku. Ale trochu se bojim s tim zacit. To co kupuju,susenky, chleba od schaeru apod.,tak je to drahe a hnusne. Proste psenice je psenice..no uvidim. Jinak o vikendu jsme se taky nadlabli v patek jsme vecer grilovali ryby, v sobotu obed kureci perkelt s domacimi noky, vece grilovane domaci burgry, v nedeli plnene papriky-lusky jeste nase z lonska a v domaci rajske omacce,co vyrabim s nasich rajcat. Ve skleniku mame rukolu a redkvicky,tak uz jsme najeli na salatky. Hlavkovy salat bude do 14dnu,uz se pekne delaSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
23 %
15 hlasů
72 %
47 hlasů
5 %
3 hlasy
Celkem hlasovalo 65 unikátních návštěvníků