Celkem 174 příspěvků
Moon OCEAN S3
Mohu doporučit kočárek Moon, kolekce 2008. Je to tříkolka s hlubokou korbičkou a následně sporťáčkem. Je velmi lehký a moc pěkný. Ale je jich na trhu dosti málo, tak jsem si ho musela objednávat přes internet. Cena je také příznivá. Stál kolem 9000,- včetně sportovní a hluboké korby, přebalovací tašky. Máme černou barvu a mohu říct, že jak jsem ji ze začátku nechtěla, tak jsem ted ráda, že jsem ji zvolila.Kočárek emmaljunga
Já jsem velice spokojená s kočárkem od emmaljungy. Dlouho jsem neviděla tak nadčasový kočárek, jako má tato značka.Icco Pacifik
Ahoj, prosím o zkušenosti s kočárkem Icco Pacifik.Moc děkuji.KatteABC design 4-tec
mám tento kočárek a jsem spokojená, je krásně lehočký a skladný.máme malé autíko a tenhle kočárek tam krasně padne.máme ho s korbickou a později na něj sporták a nebyl drahý!!jen nejde houpat a nema nafukovací kola.ale DOPORUCUJI:)Icco Pacifik
Ahoj,mám ještě jeden dotaz,kočárek Icco Pacifik má měkké dno hluboké korbičky.Je to pro dítě vhodné?Moc děkuji za názor.K.
CORTINA X4
nedám dopustit na čtyřkolku od Camu - Cortinu X4. jezdíme už rok a půl bez jediného mého vzdechnutí A i když už máme doma půl roku golfáče, nejraději jezdím s mojí Cortinou. Poměr cena/kvalita k nezaplacení (14.000 v plné výbavě - sporťák, korba a super autosedačka, která se dá nasadit na kočár a malá v ní jezdila až do 13 měsíců)Joolz Day a STOKKE Crusi
Zdravim maminky,mate nektera z Vas zkusenost s temito kocarky?vybiram mezi nema..a potrebuju nejake zkusenosti od majitelekProsim napiste mi,moc Vam dekuji a preji krasny zbytek dne! ;-)
kočárek
Koupila jsem tenhle www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt60/ . Co se týče ceny, tak ano, je to dost, ale za kvalitu se dnes platí a na svých dětech nebudu nikdy šetřit ;). A hlavně když vidím ty hrkadla, co v nich maminky mimča vozí, tak mi běhá mráz po zádech. Radši pořídím jeden kvalitní, než každou chvíli nový, protože se na něm každou chvíli něco pokazí, takhle to dělá kamarádka a nejsem schopna jí vysvětlit, že už vyhodila víc peněz než já za emmaljunguX-lander XA otočná 4-kolka
Paráda, skvěle se řídí, kola lze zaaretovat, z X-landerů nejvyšší rukojeť. Pozor na výtah - kočár má 69cm šířku, výtah 70cm, musí být Brano, co se otevírá úplně dokořán, jinak průjezdu brání hrana dveří. Kolečka lze jednoduše sundavat. Do favoritu se do kufru nevejde, do Formana jo :-)Doporučuju.

Baby Merc
Při výběru kočárku jsem měla jasno: čtyřkolku, prostorný a hlavně houpací!!! (nechápu jak monou dělat nehoupací kočárky na tvrdých tyčích).V Praze jsme objeli co se dalo a pár tipů měli, ale pod 10tis to nešlo. Pak jsme byli na chatě a v Jablonci n/N jsem v dětském obchůdku narazala na kočátek přesně podle mých představ.
Je to trojkombinace, velký a prostorný, poměrně lehký, skvěle se s ním jezdí a hlavně plně houpací. Tažku do kočárku jsme plně využili. Zatím s ním jezdím půl roku, bez sebemenší komplikace a nemůžu si ho vynachválit.
leviroo,mutsy
ahojky,take by me zajímalo jestli mate někdo s timto kočárkem zkušenosti. A co kočárek Mutsy??vendazkušenosti s dvojkočárkem Graco...
Ahoj holky,nemáte některá zkušenost s dvojkočárkem Graco?A nebo vůbec,který dvojkočár je dobrý?
Takový ten typ,kdy starší dítě sedí a malé leží pod ním nám přijde moc brutální ale znám maminky kterým to zase vyhovuje...díky za odpověď.Silva
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků