banner

Celkem 25 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
mě prsa taky doktorka nevyšetřovala jen klasicky ze vnitř a udělala cytologii a nic víc.
byť jsem rodila císařem u obou těhu,i tak mi pak bylo gynekologické vyšetření nepříjemné.
taky jsem zvedava,jak t pak vsechno budu resit s praksama a tak.nabizel mi i telisko.
muj doktor na gynekologii me prohledl,vzal nejake stery,ptal se jak mi je,jeslti nemam nejake problemy,jestli nechci napsat antikoncepci a jinak asi nic.a kontrolu za rok.
dnes jsem ho absolvovala, bylo to trochu nepříjemné, ale dalo se to.. no jo no, bude to chvilku trvat, než to bude v úplném normálu.. doktorka se ptala ohledně porodu a šití, prohlídla mě na křesle, vzala stěr na cytologii a pak ještě zkontrolovala ultrazvukem.. taky řešila antikoncepci, ale tu my nechceme, protože asi brzy pořídíme další miminko
Po prvnim porodu si to uz moc nepamatuju.vim jen,ze me vysetriltake se ptal jestli je dobre,zda me neco netrapi a jak s antikoncepci.ale nebyla treba.zato ted bude uz..achjo,zase dobat ty prasky..
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak je to s prohlídkou po první menstruaci? Kamarádka mně děsí, že je povinná, ale můj doktor nic takového neříkal, tak abych něco neprošvihla.
Díky
Na kontrolu jsme se dostavila s mírným zpožděním, nějak nám to nevycházelo se sladit s doktorkou. Ale nakonec bylo vše OK. Až na to, že se mi prý posunula trochu děloha a mírně tlačí na močák. Prý mám cvičit, ale kdy?

inkontinence

posílení pánevního dna, ono s miminkem je opravdu velice těžké najít si čas na cvičení, ale co mi pomohlo je tzv. přerušované močení. pokaždé když se jdete vyčurat, v půlce proud zastavte a počítejte do deseti. první dny to teklo i přes ten pokud o zastavení... ale opravdu jsem viděla zlepšení se pomalu každý den a to mě zároven povzbudzovalo cvičit i jinak.

jednorázová plastová zrcadla

poprvé jsem je na vyšetření nechala použít právě po prvním porodu a opravdu to za těch 40kč stojí, nedá se to s těmi klasickými železnými vůbec srovnávat...
Prohlídka byla úplně v pohodě, nic mě nebolelo, vše krásně zhojené, dr mi vzala stěry a říkala že když bude vše ok tak další kontrola až za půl roku

...

Díky cvičení na pánevní svaly jsem se dala docela rychle dohromady a nic mě netrápilo

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici