banner

Celkem 27 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu. Mé dceři je 14. měsíců a od půl roka mi spala krásně celou noc. spat chodí v 19 hodin a budila se v 6-7 hod. Večer ji dávám kaši chvilku před tím než jde spát. Ale od 13. měsíců se mi začala budit kolem půl 5, když jí dám dudlík vyplivne ho. Musím ji vyndat a dat ji najíst. Jakmile je napapaná usne a spi ještě do 7-8 hodin. Zkoušela jsem ze začátku i to že jsem k ní nevstávala i hodinu a ona si tam chvilku pobrukovala, chvilku řvala, ale nepřestala dokud nedostala najíst. Spinká ve svém pokoji ( už od 6.měsíců), a nekojím od jejích 2.měsíců.
Děkuji za radu.
Střítecká
Dobrý den jsem v 11tt.nevím co se semnou děje,ale co týden jsem nemocná.ted jsem před týdnem dobrala antibiotika a dneska mě zase bolí celá tělo píchá mě v kostech mám odpor k jídlu musím se nutit smrdí mi většina vařeného jídla.mám strach o miminko co mám dělat?
Dobrý den,
moc prosím o radu s mou 15-ti měsíční dcerou. Vůbec mi nepije žádná mléka (nutrilon, sunar, ochucené i bez příchuti) a mat. mléko se mi už přestalo úplně dělat. Když jí zkusím dát dětskou kaši, různé druhy i příchutě, má vždy dávicí reflex, nejí mi sýry tvrdé ani typu žervé či lučina a v poslední době mi přestává jíst i jogurty a tvarohy. Vím, že v tomhle věku dítě potřebuje hodně mléčných výrobků a tak jsem už trochu zoufalá. Lze je něčím nahradit?
Děkuji

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici