banner

Celkem 23 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:

Cvičení v těhotenství

Ahoj maminky. Já jsem začala se cvičením po 12tt. Začala jsem docházet každý týden na gravidjogu a na cvičení pro těhotné v bazénu. V obou případech to bylo vždy velmi příjemné, nebolela mne záda a naučila jsem se správně pracovat s dechem. Doma si pak k tomuto dávám denně 30min cviky, jež jsou uvedeny výše, občas chodím do 6. patra po schodech. Nyní mi začíná 30tt, ale díky cvičení se cítím stále v pohodě. Pokud Vám to zdravotní stav a únava dovolí, určitě cvičte, ale doporučuji si zvolit centra na toto specializována (tam se téměř na každé hodině cvičení ptají, v kolikátém jste týdnu a dle toho co je možné ještě cvičit), či se poradit s gynekologem - v každém stádiu těhotenství se některé prvky cvičení mohou lišit (také dle toho, jak se cítíte). Gravidjogu a cvičení v bazénu vřele doporučuji.
Při prvnim těhu jsem ke konci chodila cvičit, bylo to fajn, člověk si o všem mohl popovídat s ostaníma nastávajícíma maminkama Při druhém těhu už jsem nechodila, nebyl čas
chodila jsem na cvičení na balonech. ale jen párkrát, i když to bylo prý vhodné pro těhotné docela jsem se i zadýchala, pro mě těžkou nesportovkyni to i tak bylo moc kondiční než relax.
jen jsem ještě hctěla říci, že díky právě bonusům pro registrované jsem se zde kysi zaregistrovala :-) konkrétně šlo o cvičení miminek.
cvičení je fakt super, taky pomáhá lépe zvládnout porod, a hlavně po porodu.. já cvičila a it ak mám svaly ochablé.. takže mě ještě spousta cvičení čeká..
ja bych cvicila i nekam dochazela,ale kdo mi bude hlidat druheko prcka?
Míč už jsem sfoukla, malej se ho stejně bojí a nějak už jsem si pohopsala jen minimálně. Takže už je ve skříni.
doporučuji si stáhnout, jsou tam výborné tipy na cviky, které se v pohodě dají provádět doma.. není nad to se protáhnout, člověk zůstane pohyblivější a má lepší náladu

cvičení v 3. trimestru

Holky ahoj, za 6 týdnu rodíme, tak se teď snažím pravidelně posilovat pánevní dno. Nemáte někdo nějakou zkušenost či radu? Koupila jsem si aniball aniball.cz/co-je-to-aniball a cvičím každý den, zajímalo by mě jestli neznáte ještě jiném podobné pomůcky?? Děkuji
tak u nas zaclo ted v sokolovne cviceni s detma a uvazuju o tom,ze bych s alexem zasla.ale nevim,jestli to zvladnu s pupikem.
Během prvního těhu i teď během druhého jen si tak pohopkávám na míči. V prvním jsem byla na gravidjóze ale moje tělo to nějak nepobralo a doma se mi udělalo špatně. Tak mě to trochu odradilo.

joga

Holky nevíte jak je to s jogou v průběhu těhotenství? Může se cvičit a v jaké intenzitě? Párkrát jsem začla na jogu než jsem otěhotněla a dost se mi to zalíbilo a začíná mi to cvičení chybět, vlastně jakkýkoliv pohyb :(

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici