banner

Celkem 10 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
At ti to celé dobře dopadne. něják vbec ted nevím na co jdeš?? Ale at je to cokoliv budu na tebe myslet.
tatka to doma určitě zvládne. Oni se ti chlapi nezdaj, ale něják to doklepu vždycky....sice tak né jako mi, ale funguje to. Co bych dala za jejich klid
takže tfuj tfuj
at je vse v porádku, a po návratu domu, najdes aspon skoro stejne uklizeno jako pred odjezdem
Heli, jak už jsem psala jinde. Držím palce, ať vše dobře dopadne a hlavně, ať jsi brzy fit a v kondici. Jak dlouho tam budeš? A o rodinu se neboj, oni chlapi zvládnou lecos, kdy musí. Já Vlastimilovi věřím!
Mno , domácnost jsi zaopatřila vážně dokonale
Vlastimil si jiste poradí a kdyby náhodou ne, tady na BOLu se vždy najde nějaká dobrá duše , která virtuálně vypomůže
Heli, moc držím palce

PS: a víš , že Ti závidím ten volný čas na čtení ?
Nechci být zlá,ale zavídim takovým ženským jako ty(nemyslím to zle)tu jejich naivitu.Myslím,že chlap se vykašle na instrukce a hned si naběhne na svuj režim.
A tolika práce,před odjezdem.Ty jo to bych se taky vyprdla.Naservíruješ mu vše až pod nos.Navaříš,nachystáš a chlap si stejně obědná piccu nebo skočí na guláš do hospody.
Heli,doufám,že se semnou za ten názor ještě budeš bavit.Já to ted myslím globálně ,né jen tebe.
Ty si hlavně užíj klidu,počti si,relaxuj a uzdrav se.Mám tě ráda a budu na tebe myslet.
Mě jsi vážně pobavila tím orientačním plánkem . Helenko, budu na tebe myslet a držet palečky. V rámci možností si odpočiň a brzy se nám vrať, bez tebe tu bude smutno.
Pacientka hýřící optimismem.Tvoji lékaři na Tebe mohou být pyšní.
Helčo,držím palce,ať to všechno dobře dopadne.
zabavne..drzim palce

Doufam, ze se to v ramci moznosti uzivas

A ze operace bude mit smysl
Bůcalo.... Aj jsem z toho vyprskla na klovesnicu.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
37 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici