banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Best Baby - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahojky,chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenosti s best baby pro určení pohlaví mimča.Jak už jsem psala má doktorka za vyhledání pohlaví chce 600 kč,takže jsem se rozhodla si koupit tento výrobek,protože jsem četla,že je větší pravděpodobnost,že je jistější něž ultrazvuk. Děkuji za ohlasy
Mimo to, že je to stejná částka za to, jako kdyby ti to řekla doktorka, tak si myslím, že je to nesmysl. Dobrej doktor ti to řekne taky s devadesátiprocentní spolehlivostí. Kolikátý jsi tt? A proč to potřebuješ vědět tak nutně, co to bude?
@angieblack Jsem ve 20 týdnu a vědět to chce hlavně manžel. A jedno překvápko už proběhlo.
zkušenosti nemám, tak bohužel neporadím. Ale jestli si to necháš říct od té dr, tak ať ti to dá písemně. KDyby se netrefila, tak abys ty peníze z ní dostala nazpět. Teda ti doktoři už nevědí, za co by si brali peníze, to mi hlava fakt nebere
@Ewelina Jakože už se jednou spletli? Já bych počkala, v tomhle týdnu ti to dobrej ultrazvukař řekne se stoprocentní přesností a zadarmo. Nemůžeš si zajít jinam?
@sweety77 Na ultrazvuk jinak nemohu obvolala jsem už dost ordinací a nic,takže mi zbývá jen má doktorka. Jinak nevědí už za co by brali to je pravda.
a velkej utz ti bude taky dělat tvá dr?? nebo specializované pracoviště??
@Andělka ten mi právě dělá má doktorka,takže si zaplatím těch 600,když budu chtit vědět pohlaví
@Ewelina to je zlodějina...ani nevím co poradit...já bych za to neplatila v žádné formě...ale nejsem ve tvé situaci
@Ewelina Tak jdi normálně do porodnice, gynekologická ambulance je všude podle mě. Já bych za to ty prachy prostě nedala, už z principu, to je podle mě prostě sprostota.
A to ti řekla přímo doktorka, že si to musíš zaplatit? Protože u nás v ordinaci je vyvěšený ceník a to zjištění pohlaví dítěte je tam taky účtováno asi 500 a doktor mi to řekl úplně normálně a nic za to nechtěl říkal, že ten ceník tam je pro to , kdyby chtěl někdo zjisti pohlaví z ultrazvuku navíc a ne z toho, co se dělá povinně ve 20. týdnu
Ještě se chodí na vyšetření srdíčka,kardioložka i tak navíc projela celé miminko a zeptala se,jestli už víme pohlaví,jestli chceme ukázat. Takže i tam je možnost požádat,aby nakoukli,pokud to půjde.
Tak to je mazec, ze za to chce prachy. Normalne se to rika v ramci tzv. velkeho utz po 20tem tydnu, kdyz to chcou rodice vedet, a zdarma.S pristrojem zkusenost nemam, ale asi bych zvazovala menit doktora, kdyz je takhle vychcanej v jednom, tak aby pak nechtel prachy treba za to, ze Te vysetri na kresle a ne na zemi nebo tak neco.
@zajic Dostala jsem papír kde bylo jasně napsáno vyhledání pohlaví za poplatek 600 kč je to příšerné,ale je to tak :) ,každopádně uvidím třeba za to opravdu nic chtít nebude. Jinak děkuji za ohlasy a za rady,ale měnit gynekoložku nehodlám,protože jinak si opravdu na nic stěžovat nemohu.
@Ewelina Přítel koupil ten best baby test tak uvidíme horší bude,když vyjde např. chlapeček a na ultrazvuku mi řeknou,že čekáme holčičku to by byla prekérní situace ,ale hlavně,že to bude zravé,ale nedočkavé jsme :)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici