banner

Celkem 26 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
Stává se
Ty pruhováný ruce a nohy mám taky někde na fotce ale ten zbytek to je díloTo vypadá jako bys ani nebyla domaTen papír je moc malý, manžel nosí z práce papíry,kde jsou z jedné strany starý plány a z druhé se může malovat a mají 1x1m,to už je prostor.
krásné umělecké dílo
jó Jani to máme za sebou,stane se no,taky jsem vyváděla ale oni ty propisky jsou asi holt lepší

ahoj,

tak vy taky? My máme postel pokreslenou centropenem, vůbec nevím, kde ji malý našel.
Jani, nevím jak ale u nás naštěstí dodržuje Andulka příkaz JEN NA PAPÍR,teda do doby než přišel soused a začal malovat po zdi, pochopila,že to jde i jinde,ale zasáhla jsem včas :-)
Hlavně že to šlo dolů a že to šlo i z Violky,já jsem nedávmo četla, jak si nějaká holčička nalepila ne sebe tepovací pásku,takovou tu co se s ní omotává třeba hokejka...dolů te jde i s kůží :-(
no teda ta je šikovná bud ráda že to neni ješte na zdi.
Violko,to nové tetování Ti moooooooooooc sluší.Nechápu,proč tomu mamka říká nehoda.
Violko, to tetování na noze je boží. Mě to rozesmálo. jen tak dál Viol:-) Za pár let i opravdový:-D
Jen maminka, asi nebyla moc nadšená, když to pak musela uklízet, co??
Mámo buď v klidu, podlahu od propisky jsem drhla několikrát..horší je razítko, to zas páchalo nejvíc škod u nás doma
Náhodou má holka talent. Ty obrázky jsou moc pěkný.
Teda Violko jsi uplná malířka Neboj já jsem taky tak nadaná jako ty a už jsme stihla udelat i jednu čárku i na zdi a máme se to taky nelíbilo. A rada pro maminku - ze stolu to jde suprove prontem a nebo nečím takovím na prach. Ted mám z tesca a jde to suprove.
jak píší níže, jsou i horší věci, než propiska.....a to buď ráda, že Tě nenapodobovala, jak se líčíš..., to dělal s oblibou Vojta, nejlépe fixou, nebo pastelkou - zapomněla jsem jak se jmenují, takové celobarevné, ne voskovka....sakra...no to je jedno, vymaloval kdysi celou koupelnu, tyhle pastelky nešly ničím z ničeho! Sluší jí to, ale princezně!, Andy též začne na papír, pravda, též je mu malý, i kdyby měl kilometr čvereční. Jani, už jsem to tady někdy psala. Vojta maloval opravdu rád a všude, vzala jsem dva kolíčky, nalepila je na starou skříň, kde mi to nevadilo a do nich jsem připínala velký balící papír. Teď máme koupenou z Ikea tu kreslící tabuli, ale myslím, že stejně ten baličák byl lepší! Byl níž, a větší! Urču půjde i na zeď!
Je to ale šikulka....
Náhodou, hezké výtvory. Náš Honzík má fixky na CD, má na svoje malování postup: Prví sebe, potom taťkovi stůl na PC a nakonec podlahu. Naštěstí to jde umyt.
Zatím ho nenapadlo malovat po zdi, snad na to ani nepřijde.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici