banner

Celkem 15 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
Evi nádherný,úžasný...jsi fakt dobrá
Evičko, opět super práce. Dala bych si oba
Evi jsou nádherné oba dva!!! taková čistá práce, je vidět, že to děláš s láskou hned bych si u tebe nějaký objednala

Tééééda!!!

Krása! jsi strašně šikovná!!!!
To je nádhera, jsi moc šikovná. Tohle bych nevyrobila ani ve snu.
Evi, jsou naprosto úžasné!

Připomněla jsi mi dort, který si včera vyzvedla kamarádka v cukrárně (za těžký prachy) a ten teda těmto tvým nesahal ani po kotníky. Fakt. Jsi normálně profík. A je vidět, že je děláš s láskou a dáš si záležet.
Jsi velmi sikovna! Krasne a urcite moc dobre dorty!
jsou nádherné! Jsi dobrá! Dva najednou jsou fuška. Jednou jsem je taky dělala, oba celkem složité a trvalo mi to celý den :-))) Máš moc krásně propracované ty postavičky.
nádhera, jsi šikulka, já bych je \"neuplácala\" ani za týden
Evi, nádhera!!!!
Neskutečné,Evi....
nádhera!!! jsi hrozně šikovná, to bych nedala

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici