Přechod z mateřské na rodičovskou

Dobrý den, dočetla jsem se, že o rodičovskou musím zažádat na úřadu práce, je nutné - něco ohledně přechodu z mateřské na rodičovskou - řešit se zaměstnavatelem nebo si už zařizuji vše sama? Moc děkuji

Odpověď Mgr. Věra Tautová, DiS., mateřská a rodičovská dovolená:

Dobrý den, u zaměstnavatele si budete muset vyžádat potvrzení o výši peněžité pomoci v mateřství s datem ukončení. Na základě toho pak budete moci volit výši rodičovského příspěvku. O rodičovský příspěvek si pak skutečně musíte zažádat sama na úřadu práce.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Přechod z mateřské na rodičovskou - diskuze


Přechod z mateřské na rodičovskou - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce