Inzerce
Inzerce
Inzerce

Aktuální akce pro děti i maminky

Koná se u Vás zajímavá akce? Sem s ní!

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
datum konání akce: 22.09.2019
město: Praha 6, Ladronka

Charitativní běžecký závod pod hlavičkou humanitární organizace ADRA proběhne již 22. září 2019 na Ladronce v Praze. Profesionální i amatérští sportovci, i rodiny s dětmi poběží za lepší svět a prostřednictvím startovného pomůžou zvednout životní úroveň a přispět k udržitelnému rozvoji v Etiopii, Myanmaru a Libanonu. Akce je koncipována jako závod s doprovodným programem a potrvá od 9:30 do 15:30.

Vybrat si přitom budou moci hned z několika tras – běh na 5 nebo 10 kilometrů, štafeta (4 x 2,5 km) anebo dětský běh od tří let (300, 600 nebo 900 metrů). Závodnící dostanou tričko s motivem běhu a na místě si budou moct speciálními fixami napsat číslo jednoho z Cílů udržitelného rozvoje (SDGs – Sustainable Development Goals), za které poběží.

Akci mimo jiné podpořilo i několik známých osobností. Patří mezi ně například Lejla Abbasová, biatlonistka Markéta Davidová, herec Saša Rašilov, moderátor Jan Smetana, biatlonista Ondřej Moravec, či influencerka a bloggerka Weef, kteří se stali ambasadory jednotlivých SDGs v rámci akce. 

Cílem letošního ADRAběhu je seznámit veřejnost s Cíli udržitelného rozvoje a zároveň podpořit udržitelný rozvoj ve třech krizových oblastech. Akci zaštítilo OSN a Asociace společenské odpovědnosti.

 

Registrace a více informací na http://adrabeh.cz/autor: dendvora93    Poslední změna: 15.08.2019 10:28:34
Předchozí článek Noc vědců ve VIDA! Další článek Juklík zve malé plaváčky do nových kurzů
Diskuze
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce