Potíže s kojením - dítě křičí a nechce pít

Dobrý den, paní doktorko, mám 3,5 měsíční dvojčata a stále ještě kojím, i když už musím přikrmovat. Ne moc, asi 40 ml většinou mého mléka stříkačkou přes prst. Poslední dobou mi děti u prsu křičí a nechtějí pít, nechtějí ani ze stříkačky. Co mám dělat? Mám dát láhev?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Pláč u kojení je často způsoben bolestí bříška. Kojte dále, dokrm nechejte stříkačkou, ale přidejte něco na větříky - Sab simplex, Espumisan nebo lactobacilové kapky. Také je třeba, abyste dbala na svoji výživu - vyhýbat se nadýmavé stravě.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Potíže s kojením - dítě křičí a nechce pít - diskuze


Potíže s kojením - dítě křičí a nechce pít - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce