Blinkání po kojení

Můžete mi, prosím, poradit a říci co to znamená? Dnes večer se můj měsíční syn vyblinkal na ruce po hodině kojení a bylo to mléko s hnědým.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Hnědé zbarvení může být způsobeno natrávením v žaludku, nebo máte prasklou bradavku a dítě při sání přisálo lehce krev a ta se natrávila. Pokud to bylo jen 1x, není třeba se znepokojovat, pokud by se to opakovalo, kontaktujte svého dětského lékaře.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Blinkání po kojení - diskuze


Blinkání po kojení - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce