Hami 6+ kojenecké mléko 800 g

Porovnání: 0 zboží

Dětská výživaHami má první fermentované kojenecké mléko na trhu. Tradiční proces fermentace potravin přispívá k péči o zažívání a to i u našich drobečků. 

Nové jedinečné složení mléka Hami 6+ je kombinací patentovaného procesu fermentace Lactofidus a prebiotik GOS/FOS s potřebnými živinami pro správný růst a vývoj děťátka.* 

Obsah vitamínů a minerálních látek odpovídá legislativním a nutričním požadavkům na kojeneckou výživu.

Maminky již mlíčko pochvalují a co mají na novém Hami mléku nejraději? **

  • Skvělou jogurtovou chuť a vůni! 
  • Miminka skvěle přijímají mléko a po mlíčku se jen zapráší.
  • A dobře to vypadá i v plínce. 

Dávkování a způsob užití

Dávkujte dle doporučení lékaře nebo odborníka na výživu. Pro zdraví dítěte je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale.

Hami mléka doporučuje Česká pediatrická společnost

Jsme pyšní, že Hami mléka doporučují jak maminky, tak Česká pediatrická společnost. Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem a jsme rádi, že u toho můžeme být s vámi.

Spokojené bříško. Spokojené děťátko. Spokojená rodina. Prožijte to s mlékem Hami.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,3 %, demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, emulgátor: sójový lecitin, uhličitan vápenatý, citronan draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, chlorid cholinu, chlorid draselný, taurin, L-askorban sodný, L-isoleucin, síran železnatý, chlorid hořečnatý, L-tryptofan, inositol, síran zinečnatý, sodná sůl 5´- monofosfátu, cytidin 5´- monofosfát, DL-?-tokoferyl acetát,  adenosin 5´- monofosfát, sodná sůl inosin 5´- monofosfátu,  L-karnitin, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5´- monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát,

DL-?-tokoferol, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), jodid draselný, riboflavín, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

* Omega 3 a železo pro normální vývoj mozku (přispívá k rozvoji poznávacích funkcí), vápník a vitamín D pro normální růst a vývoj kostí.
**Dle testování a hodnocení Hami kojeneckého mléka od ukončeného 6. měsíce na serveru www.promaminky.cz, www.modrykonik.cz a www.klubmaminek.cz.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina pro zvláštní výživu.

Více informací
Koupit
Cena: 299,00 (vč. DPH)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce