Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 963 příspěvků

Soutěž o vylepšení BOL skončila
Všem moc gratuluji
Je hodny...
Tak buď hezky hodnáJá hodná jsem,ale lístek na Petera Gabriela si tím stejně nevysloužím
raubir raubirsky
no a my uz jsme mnohem vyssi level a rikam si porad,kdy uz dostane rozum a toto vsechno delat nebudebohuzel zatimraubir raubirsky
promiň, ale mám obavy že bude hůř...
raubir raubirsky
Tak to je frajer
raubir raubirsky
Tobi mi ze šuplíku v kuchyni vytahuje věci ještě teď (budou mu v dubnu 3)raubir raubirsky
a bude hůůůř:o) jinak vyndavani veci ze supfliku-nejlepsí zabava a na hodne dlouho:o))Jak u nás
Možná už jsi O.K. Moc ti to přeju. Neslučitelné s čím životem... Věř, že mám děti, dvě po roce, k jednomu jsem vstávala až do 3 let noc co noc po hodině, dokonce manžel chodil do práce a fungovala jsem, musela, prostě pokud to na mě padlo, klidně jsem si lehla k bedně a když to nešlo udržet dala si i nějakého toho mikrošlofíka, děcka nechala volně chodit, lozit, šmejdit po celém bytě(ostatně ten měli i za normálních okolností volně přístupný komplet celý, jen nože a věci na rozbití byly v bezpečné vzdálenosti) a neměla jsem ani strach, že se jim něco přihodí... Kupodivu děti přežily(pohotovost byla párkrát, ale vždy v době, kdy jsme byli všichni doma a měli je pod dohledem), já přežila, bordel se uklidil a jelo se dál... Nemůžeš to tak prožívat... Ostatně děti máš dvě a nevěřím tomu, že 4 leté (nebo kolik Dorka má) se na pár minut nezabaví s tím menším, když mě se tak normálně zabavili kluci už od nějakého roku a půl toho nejmladšího.
zítra směr Hradec na hematologii
Jen to sleduji, zadne leky na to nejsou, je to geneticka vada, ale v podstate nic dramatickeho.dneska jsem to s dr pekne probrala a snad uz jsem to dostatecne pochopila o co vlastne jdeSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků