banner

Čím trpí ženy: Nemoci maminek, zdravotní potíže, obavy a strachy. - nové reakce

Za námět děkujeme danicka84

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 3 530 příspěvků

Depo-Provera

390 Kč na 3 měsíce je fajn. Nejhorší bude teď ten začátek. Hormonální antikoncepce vychází i dráž.
@Ady.S

Depo-Provera

Děkuji

Depo-Provera

Přeji aby to zabralo
@luciasek84

cholesterol

asi ten špatná když mi to mudra řekla :( jako vím že to nic není ale když ho mám vysoký ted tak co až budu stara? :D

cholesterol

Tak záleží na tom který ten cholesterol máš vysoký... ten jeden ani ovlivnit nemůžeš.

cholesterol

cholesterol mělo zvýšený i 6 letý dítě, chce to jen změnit stravování
@veverka77

cholesterol

jé :) díky to mě utěšilo :)

cholesterol

Pavli,já ho mám taky vysoký.To jsou ty moje sladkostiAle vysoký tlak nemám,spíš naopak.Neboj se.Stačí omezit tuky a přidat víc zeleniny a upraví se to.
@Mysulatko

cholesterol

aha,kamarádce to taky zjistily a hned jí právě daly i papír s dietkou co a jak muže a nemuže
@Gigi

cholesterol

Takhle.. volala sem si na výsledek na boreliózu ( neg) a jen tak mezi řečí mi řekla tohle nic k tomu víc...

cholesterol

neboj,uprav stravu a ono to pujde dolu,ale pokud byl cholesterol vysoký,tak se berou na to i léky,bere je i mu tata,jinak já mám vysoký tlak od 19 a je mi 35 beru léky a dceři je 12 a bere uř rok léky na vysoký tlak,obrečela sem to ale nedá se nic ddělat,primář mi říkal,že je lepší brát léky než aby bylo pak poškozený srdce,ale taky říkal,že už jí je nikdy nevysadí,mužou uzpusobit dávkování ale nevysadí a máem to dědičné,nedala ti nějakou dietku?nějaký rozpis?
@Myšice

cholesterol

Nn rikala mi to i minupe a ted na to kladla docela duraz. Minule Je asi pred dvema lety... ale kolik ho mam to netusim.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40