K pití jen voda

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je velký problém, když můj syn (33m) pije jen čistou vodu a nic jiného nechce, mléko ani čaj. Nejvíc se to samozřejmě nelíbí babičkám, mě to až tak nevadí, jen v zimě, nebo když je nemocný, tak mu většinou dám aspoň trochu ohřátou vodu, aby se trochu zahřál. Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď

Nevadí k pití jen voda, velmi často v tomto věku děti odmítají cokoliv jiného, dokonce i mléko. Je třeba ale dbát na dostatek jiných mléčných výrobků k pokrytí vápníkové bilance - jogurty, tvaroh, žervé, Lučinu, tvrdé sýry. Pokud dítě nepije ovocné sťávy, ale má dostatek ovoce a zeleniny, tak to stačí.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

K pití jen voda - diskuze


K pití jen voda - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce