Zimní botky

Dobrý den, budu kupovat malé botky na zimu. Bavila jsem se s kamarádkou - prý jí ortoped řekl, že je možné dítěti dávat botky i mírně obnošené, hlavně tam musí být nová vložka a tím pádem dítěti nevadí, že bota není nová. Chci se zeptat - opravdu je to možné? Popřípadě - jaké vložky do botiček koupit, abych malé neublížila? Kde se vložky kupují, ve zdr. potřebách? Jsou univerzální? Děkuji mockrát za odpověď. S přáním pěkného dne Veronika Nováková

Odpověď

Nedoporučuji malým dětem botičky po jiném dítěti. Nestačí vyměnit vložku, každé dítě má jiný nášlap, jinak botičku "rozchodí"! Mohlo by to vést ke špatnému nácviku chůze a nášlapu dítěte.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Zimní botky - diskuze


Zimní botky - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce