Nepravidelný spánek

Dobrý den, mám 5ti měsíčního syna a máme nepravidelný spánek. Přes den mi spí max. 2 hodiny, a to ještě v kočárku, v postýlce vůbec. Večer už je kolem 17. hodiny mrzutý. V 18 hodin koupeme a kolem 19. hodiny usne. O půlnoci se proboudí a kolem 3. hodiny ráno na hodinku usne. Naše lékařka nám říká, že se to srovná. Chtěla bych znát Váš názor.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Vaše dítě má svůj individuální režim. Zásadně v noci nerozsvěcujte a nepřipomínejte denní režim, pouze se jej snažte v klidu a tmě zklidnit. Skutečně to časem přejde.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Nepravidelný spánek - diskuze


Nepravidelný spánek - poradna

Mám nárok na mateřskou?

| Sabina123 | dnes, 13:45
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Dnes jsem byla na okresní správě sociálního zabezpečení se zeptat, zda mi vyjde mateřská a tam mi řekli, že ano. Ale zapomněla jsem se zeptat, jestli to platí, i když jsem většinu těhotenství na neschopence. Jsem zaměstnaná od 16.1.16 a 2.5. jsem odešla na nemocenskou skrz těhotenství a smlouva mi končí 31.12.16 mám tedy i tak nárok na mateřskou, když jsem byla na neschopence?
Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce