Pomočování během dne u 2letého dítěte

Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o radu synovi, jsou mu 2 roky a 3 měsíce. V létě chodil na nočník sám, protože chodil nahatý, tak to bylo v pohodě. Ale poté, co jsme mu začali dávat slipy a tepláčky, si vždycky trošku čůrnul do kalhot, a pak si řekl a šel se vyčůrat. Ale už je nejméně 4 měsíce bez plínky přes den a stále se to nelepší. Ba naopak, někdy se počůrá úplně a kolikrát, když si všimnu, že už má trošku mokro, tak mu říkám, ať si dojde na nočníček. Ale brání se a říká, že nepotřebuje. Máme i redukci na záchod, ale tam také nechce v tomto případě. Myslíte, že se to zlepší? Už začínám být skeptická a nevím si rady. Děkuji za odpověd.

Odpověď

Zhoršení udržování čistoty, zvláště v zimě, bývá časté, trpělivě vydržte, zlepší se to. Striktně se nevracejte k plenám.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Pomočování během dne u 2letého dítěte - diskuze


Pomočování během dne u 2letého dítěte - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívá v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Dobrý den, krvácení uprostřed menstruačního cyklu může být považováno za ovulační, ale to by rozhodně nemělo trvat 11 dní. Může se jednat o nějakou hormonální nevyrovnanost - někdy se to tak stává. Pokud je vyloučeno těhotenství, pak bych asi počkala - krvácení zřejmě zanedlouho ustane, pokud není silné a uvidíte, jak bude vypadat další cyklus. Nic vážného by to být ale nemělo.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 08:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce