Je jeho vývoj v pořádku?

Dobrý den, mám chlapečka (4 měsíce a 3 týdny), je narozený o měsíc dříve 35+5. Zhruba měsíc se otáčí na bok na pravou stranu a od minulého týdne začal i na bříško, dokonce se včera 3x otočil zpět na záda. Dělá mi starosti, že se neotáčí na levou stranu, ani na bok. Když byl na bříšku, tak také začal rozevírat dlaň nejprve pravé ruky a teprve před necelými třemi týdny začal s levou rukou. Před třemi týdny jsem byla na prohlídce a doktorka ho dala na bříško a sdělila mi, že když otáčí hlavičkou na obě strany, je vše v pořádku. Nevím, zda mám počkat do další kontroly (začátek prosince) nebo jak dále postupovat.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Počkejte do další kontroly, zatím je ještě čas.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Je jeho vývoj v pořádku? - diskuze


Je jeho vývoj v pořádku? - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce