Inzerce
Inzerce
Inzerce

Halloween v Zoo Brno se blíží

V sobotu 29. října zaplní areál brněnské zoologické zahrady dýně a milovníci svátku Halloween. Základ celého programu budou tvořit speciální komentovaná krmení, při kterých se návštěvníci dozví zajímavosti o jednotlivých zvířatech i o přírodě jako celku. Tato oblíbená akce nabídne také soutěžní prvky jako je strašidelná stezka, nekrásnější dýně a nejlepší halloweenská maska.

„Halloween je velmi navštěvovanou akcí. Pokud vyjde hezké počasí, každoročně ho navštíví až 3000 lidí. Letos máme pro tvořivé zájemce opět připraveno 500 dýní zdarma. Své výtvory mohou návštěvníci přihlásit do naší soutěže o drobné ceny nebo si je odnést domů jako dárek. Tematicky vyzdobeným areálem povede strašidelná stezka, a kromě komentovaných krmení zvířat budou na různých místech připravené vzdělávací i zábavné aktivity zejména pro menší děti,“ pozvala na akci tisková mluvčí Monika Brindzáková. Na pódiu nad Dětskou zoo bude až do 18 hodiny probíhat program, kde se objeví kouzelník i přízrak tančícího koně a který bude zakončen předáním cen pro tvůrce nekrásnější dýně a nejhezčí halloweenskou masku. Zoo bude v tento den otevřena do 20:00, poslední vstup přes pokladny v 16:00.

Inzerce

Více informací o programu najdete na Facebooku.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Jihomoravský kraj, Zoo Brno: Pozvánka na Halloween 2022 - diskuze

Poradna

Noční pocení

| haliska | 02.11.2022, 07:31

Dobrý den paní doktorko, je normální že syn (4roky) mívá často ve spánku mokrá záda a za krkem jakoby se potil? Spí převážně na břichu nebo na boku a takto mokrý bývá kratce po usnutí,rano už ne.V místnosti kde spí nemá teplo,ale naopak chladněji.Nevíte,čím by to mohlo být a zda je to normální?Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Muže to být způsobeno nedostatkem D vitaminu, nasaďte D vitamin.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 09.11.2022, 18:50
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×