Inzerce
Inzerce
Inzerce

Značka LOVI: chráníme sací reflex miminek

Také milujete výrobky značky LOVI a dudlíky obzvláště? Nedávno představené kolekce BOTANIC a I LOVE mají nejen mezi miminky, ale hlavně mezi maminkami velký úspěch. V čem spočívá oblíbenost této značky a proč vsadit právě na   Objevte s námi svět pro ty nejmenší zákazníky.

Chráníme sací reflex

Miminka postupně získávají až 27 různých reflexů a v LOVI se zaměřujeme především na reflex sací, který je pro miminko i maminku po narození velmi důležitý.

procházejí přísnými klinickými testy a cílem jsou maximálně bezpečné výrobky v souladu s kojením - do testů se zapojují neonatalogové, neurologopedové, dětští lékaři, porodní asistentky, ale také přímo maminky s dětmi.

Silikonové dudlíky nejen pro zdravé zoubky

mají překrásné designy, ale jejich výhoda tkví v mnohem důležitější vlastnosti. Gumičky dudlíků LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a zápachu. Silikon má obecně delší životnost než kaučuk a lépe se udržuje v čistotě.

Symetrická dynamická savička se velmi dobře odvzdušňuje, nedeformuje zubní patro miminka, umožňuje přirozené polykání slin a zabraňuje reflexu kousání do dudlíku. Tvar gumičky připomíná maminčinu bradavku a přizpůsobuje se rytmu sání miminka. 

Tvar štítku dudlíku umožňuje děťátku volné dýchání nosem a jeho okraje jsou vyrobeny ze zdravotnického materiálů, takže je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení dudlíku. Ve štítku jsou navíc otvory, aby vzduch mohl cirkulovat a aby se pod dudlíčkem nehromadily sliny, díky kterým bývá pusinka miminka podrážděná.

Značka LOVI navíc nabízí také dudlíky pro novorozeňátka, případně předčasně narozené děti, o - jejich štítek je menší a lehounký pro drobné pusinky. Krásným bonusem navíc je také svítící kroužek, díky kterému jej v noci nemusíte hledat v postýlce.

Nová kolekce BOTANIC a mnohem víc

Značka LOVI se pyšní také překrásnými designy dudlíků – nedávno představená  má přírodní motivy jako jsou éterické rostlinky, elegantní vážka či překrásný motýl. V balení najdete vždy 2 kusy a můžete si vybrat barvičky pro holčičku i chlapečka.  Dudlíky z této kolekce si maminky ihned oblíbily díky trendy designu. 

Druhou novou kolekcí je  která je neutrální a můžete se těšit na ty nejkrásnější zprávičku rodičům: Miluju mámu, miluju tátu. Obě kolekce jsou k dostání ve standardních velikostech 0 – 3, 3 – 6 a 6 – 18 měsíců.

Chcete se o značce LOVI dozvědět více? Sledujte  či nebo navštivte nové webové stránky

O značce LOVI

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a savičky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Inzertní sdělení
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Značka LOVI: chráníme sací reflex miminek - diskuze

Poradna

Převařování pitné vody

| Venyy | 04.09.2019, 21:09

Dobrý den paní doktorko,chtěla jsem se zeptat zda není zbytečné, že stále své roční dceři podávám a převařuji kojeneckou vodu. Převařuji při přípravě UM a na pití dávám pouze kojeneckou vodu,také většinou převařím. Vím,že od 1 roku už se může na pití kohoutková voda,ale máme u nás velmi tvrdou vodu,ve které plavou kousky z vodního kamene, tak mám strach ji dávat na pití, i když asi vyloženě nezávadná voda to není. Doporučila byste podávat vodu z kohoutku už kvůli tomu aby si na ni dítě zvyklo a myslíte, že je moje obava z vody zbytečná? Popravdě už mě moc nebaví kupovat balenou vodu, je u nás velká spotřeba. Děkuji vám za Vaši odpověď.

Dobrý den. Od 1 roku není nutná kojenecká voda, můžete používat kohoutkovou vodu, i když je tvrdá, je nezávadná. Na pití a na přípravu mléka memusíte převařovat.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 05.09.2019, 08:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce