Inzerce
Inzerce
Inzerce

Značka LOVI: chráníme sací reflex miminek

Také milujete výrobky značky LOVI a dudlíky obzvláště? Nedávno představené kolekce BOTANIC a I LOVE mají nejen mezi miminky, ale hlavně mezi maminkami velký úspěch. V čem spočívá oblíbenost této značky a proč vsadit právě na   Objevte s námi svět pro ty nejmenší zákazníky.

Chráníme sací reflex

Miminka postupně získávají až 27 různých reflexů a v LOVI se zaměřujeme především na reflex sací, který je pro miminko i maminku po narození velmi důležitý.

procházejí přísnými klinickými testy a cílem jsou maximálně bezpečné výrobky v souladu s kojením - do testů se zapojují neonatalogové, neurologopedové, dětští lékaři, porodní asistentky, ale také přímo maminky s dětmi.

Silikonové dudlíky nejen pro zdravé zoubky

mají překrásné designy, ale jejich výhoda tkví v mnohem důležitější vlastnosti. Gumičky dudlíků LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a zápachu. Silikon má obecně delší životnost než kaučuk a lépe se udržuje v čistotě.

Inzerce

Symetrická dynamická savička se velmi dobře odvzdušňuje, nedeformuje zubní patro miminka, umožňuje přirozené polykání slin a zabraňuje reflexu kousání do dudlíku. Tvar gumičky připomíná maminčinu bradavku a přizpůsobuje se rytmu sání miminka. 

Inzerce

Tvar štítku dudlíku umožňuje děťátku volné dýchání nosem a jeho okraje jsou vyrobeny ze zdravotnického materiálů, takže je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení dudlíku. Ve štítku jsou navíc otvory, aby vzduch mohl cirkulovat a aby se pod dudlíčkem nehromadily sliny, díky kterým bývá pusinka miminka podrážděná.

Značka LOVI navíc nabízí také dudlíky pro novorozeňátka, případně předčasně narozené děti, o - jejich štítek je menší a lehounký pro drobné pusinky. Krásným bonusem navíc je také svítící kroužek, díky kterému jej v noci nemusíte hledat v postýlce.

Inzerce

Nová kolekce BOTANIC a mnohem víc

Značka LOVI se pyšní také překrásnými designy dudlíků – nedávno představená  má přírodní motivy jako jsou éterické rostlinky, elegantní vážka či překrásný motýl. V balení najdete vždy 2 kusy a můžete si vybrat barvičky pro holčičku i chlapečka.  Dudlíky z této kolekce si maminky ihned oblíbily díky trendy designu. 

Druhou novou kolekcí je  která je neutrální a můžete se těšit na ty nejkrásnější zprávičku rodičům: Miluju mámu, miluju tátu. Obě kolekce jsou k dostání ve standardních velikostech 0 – 3, 3 – 6 a 6 – 18 měsíců.

Chcete se o značce LOVI dozvědět více? Sledujte  či nebo navštivte nové webové stránky

O značce LOVI

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a savičky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Inzertní sdělení
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Značka LOVI: chráníme sací reflex miminek - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní doktorko.

Obracím se na Vás s prosbou o vyjasnění informací ohledně začátku příkrmů.
Máme 4měsíčního Vojtíška a na stránce BOL: https://www.babyonline.cz/vyziva-deti/smisena-strava
se píše dle nejnovějších poznatků:
"Proto je doporučeno výlučné kojení bez výživových přídavků pro první 4 měsíce, NEJDÉLE do 6 měsíců života. Navazovat má zavádění pestré nemléčné stravy v období tzv. imunologického okna (tj. optimální období pro setkání s...", ale dále se píše:
"Příkrm lze podávat po ukončení 4. měsíce věku kojencům živeným náhradním mlékem nebo kojencům živeným kombinací mateřského a náhradního mléka a plně kojeným od UKONČENÉHO 6. měsíce věku."

Zdá se mi, že si to odporuje. U plně kojených tedy stále platí od ukončeného 6. měsíce? Přitom v první mnou uvedené větě se zmiňujete o něčem jiném.

A ještě jeden navazující dotaz. V sekci 6. Schéma celodenní smíšené stravy 4.-6. měsíc je jídelníček složen tak, že už se s kojením prakticky nepočítá, jen ráno a večer. Přijde mi, že se tak urychleně akorát přijde o laktaci. Zkraje jsme o kojení dost bojovali, jsem šťastná, že mám plně kojené miminko, tak se mi dost příčí už od 4 měsíců dělat vše pro to, aby to tak zase nebylo.

Děkuji za odpověď.

Laďka

Dobrý den, děkuji za upozornění, ta zmiňovaná část je opravdu matoucí, měla být už dávno opravena tak, jak je řečeno v samém úvodu článku o tzv. imunologickém oknu mezi 4. a 6. měsícem.

Takže pro ujasnění: v tomto období nejde o příkrmy, ale ochutnávku různých potravin v malém množství (denně stačí 1 čajová lžička), což není příkrm. S tím se začíná jak je popsáno dále – u plně kojených dětí po 6. měsíci věku, u uměle živených nebo dětí střídavě kojených a krmených umělou výživou po 4.měsíci věku.

Kolegyni upozorním na opravu příslušné statě. S pozdravem Ludvíkovská

MUDr. Květoslava Ludvíkovská | Babyonline | dnes, 09:34
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce