Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zapojte se do srovnání ergonomických nosítek Ergobaby a Tula

Přemýšlíte o nákupu nosítka pro dítě a nevíte, které vybrat? Rádi byste věděli, které nosítko padne přímo vám? Hledáme 5 maminek nebo tatínků, kteří by rádi vyzkoušeli 2 ergonomická nosítka Ergobaby Omni Breeze a Tula Explore, která jsou vhodná již od narození.

Co budete testovat?

Inzerce

5 vybraných testerek získá k otestování 2 typy nosítek Ergobaby OMNI BREEZE a Tula Explore ke srovnání. Obě nosítka v různých barevných designech testerce zůstanou i po ukončení testování.

Ergonomická nosítka Ergobaby a Tula

Když přivítáte Vaše dítě na svět, volně rostoucí nosítko se plynule přizpůsobí a umožní vám těsnou blízkost již od narození. Nosítka oslavují vzácné momenty dětství. Je to tak jednoduché, ale velmi drahocenné.

Ergobaby Omni Breeze

Omni™ Breeze přináší jedinečnou prodyšnost na další úroveň. Při testování na srovnatelných nosítkách je Omni ™ Breeze hodnoceno jako č. 1 v proudění vzduchu* a používá tkaninu SoftFlex™ Mesh pro maximalizaci proudění vzduchu, takže Vaše dítě bude v pohodlí a suchu po celý den.

Inzerce

Benefity:

  • nastavitelné od novorozence po batole (~ 0-48 m; 3,2 - 20,4 kg)
  • každá pozice pro přenášení, kterou potřebujete, včetně možnosti směřovat dopředu (nošení směrem k rodiči, na boku, na zádech a čelem dítka ven)
  • polstrovaná bederní opěrka pro větší pohodlí zad
  • ochranná kapucka pro ochranu před sluncem, při spánku či během kojení
  • doživotní záruka ErgoPromis

Více na: www.crystalbaby.cz/104-ergobaby-omni360

Inzerce

Tula Explore

Naše všestranné, snadno použitelné ergonomické nosítko Explore je prvním nosítkem od Tuly, které Vám umožňuje nosit dítko i v pozici čelem vpřed ergonomicky (doporučeno až od věku 6 měsíců). Objevujte svět díky nové možnosti nošení – poloha nošení dítěte s obličejem směřujícím vpřed, kdy vy i Vaše dítě společně objevujete svět. Explore je nejnovějším nosítkem, které snoubí ty nejlepší vlastnosti a funkce pro děti i nosící: nastavení optimální šířky mezi nožičkami od miminka k batolátku, nastavitelná opěrka hlavy a více nosných pozic. To vše je Tula Explore.

Inzerce

Plně nastavitelné ergonomické nosítko má nastavitelnou výšku a šířku a přizpůsobí se vašemu rostoucímu dítěti. Toto inovativní nosítko lze používat již od narození (od váhy dítěte 3,2 kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky „Infant Insert“. Možnost nošení na břiše – čelem k nosícímu i čelem směřujícím vpřed a na zádech – váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi obě ramena a boky rodiče a nezatěžuje páteř dítěte ani rodiče.

Je lehké, skladné a manipulace s nosítkem je velmi jednoduchá. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i v přírodě – ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Dítě je v bezpečné a pohodlné pozici a rodiče mají svobodu pohybu.

Více nosných pozic, které můžete v průběhu vývoje dítěte použít:

  • možnost nošení na břiše (čelem k nosícímu) – tato pozice se nejvíce používá v prvních měsících života dítěte, kdy potřebuje maximální kontakt
  • na zádech
  • čelem směřujícím vpřed – minimálně od věku 6 měsíců, kdy je dítko již zvídavé a dává nám najevo: „Chci vidět celý svět.“ V této pozici již musí samo držet hlavičku.

Tula nosítka jsou k dispozici v mnoha designech, takže jsou nejen užitečná, ale i stylová!

Více na: www.crystalbaby.cz/115-tula-explore

Jak dlouho budete nosítka testovat?

Nosítka Ergobaby a Tula budete testovat po dobu 1 měsíce.

Chcete se do testování nosítek zapojit?

Nyní máte možnost! Stačí nám do 13. června napsat Vaše krátké představení, věk dítěte, dřívější zkušenosti s nosítky a proč se chcete do testování zapojit na michaela.pechackova@babyonline.cz. Vybraným účastnicím se ozveme s dalšími informacemi.

Tým Babyonline

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Zapojte se do srovnání ergonomických nosítek Ergobaby a Tula - diskuze

Poradna

Rodičovská dovolená

| GK77 | 10.06.2021, 20:47

Dobrý den. Potřebovala bych radu. Syn bude mít 12.10.2021 3 roky a bude mi končit rodičovská dovolená. Ale jelikož ho nevzali do školky, nemohu jít do práce a musím zůstat doma. Jak mám postupovat?
Je lepší si prodloužit rodičovskou dovolenou do čtyř let nebo si vyřídit denní péči o dítě do čtyř let?
Podotknu, že smlouvu mám na dobu neurčitou, ale už teď vím, že se vrátit nemůžu, protože je to z ruky a se dvěma malými dětmi nejde dojíždět. Pokud zaměstnavatel nepřistoupí na neplacené volno, jak postupovat dál?
Děkuji Gábina

Dobrý den,
rodičovskou dovolenou není možné prodloužit do 4 let, maximální délka je do 3 let věku dítěte, poté se můžete dohodnout se zaměstnavatelem na čerpání neplaceného volna. Spolu s dohodou o neplaceném volnu byste se měla se zaměstnavatelem dohodnout také na řešení zdravotního pojištění. Nejjednodušší je prodloužení čerpání rodičovského příspěvku, maximálně to lze do 4 let věku dítěte. Pokud se se zaměstnavatelem nedohodnete na čerpání neplaceného volna a nemůžete do práce nastoupit, je potřeba včas ukončit pracovní poměr výpovědí nebo dohodou.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 11.06.2021, 22:08
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce