Snadná cesta k početí! Víme, kam nasměrovat vaše kroky!

Založení rodiny je pro ženu i muže obrovským mezníkem v jejich životě. Faktem je, že po čase, kdy se početí nedaří, se zplození společného potomka stává spíše noční můrou. Nezoufejte, poradíme vám, jak si miminko pořídit bez zbytečných nervů a proplakaných nocí. 

Miminko přináší do života mnoho radosti. Je to ovšem také obrovská zodpovědnost.

Čísla prozrazují

Devadesát miliónů partnerských dvojic na světě se snaží počít dítě. Každá žena má při svém cyklu asi dvacetiprocentní šanci na otěhotnění. Je proto zcela logické, že po delším čase a neúspěšných pokusech se dostavuje strach, obavy a stres, které šanci na početí výrazně snižují.

Je prokázáno, že problém s početím se ne vždy týká pouze žen.

Příčina neplodnosti je zhruba ve třiceti pěti procentech na straně ženy a v naprosto stejném poměru i na straně muže. 

Na plodnost má vliv celá řada faktorů. Od zdánlivě bezvýznamných, jako je prostředí, ve kterém žijete, strava, kterou konzumujete, až po psychické rozpoložení nejen ženy, ale i muže.

Nejčastější problémy u ženy jsou poruchy ovulace, abnormální funkce vejcovodů, poruchy děložního hrdla či dělohy. Řada žen se rovněž potýká s nepravidelnou menstruaci, hlavně po vysazení hormonální antikoncepce. Právě toto je často problém, díky kterému se početí komplikuje. V této situaci je potřeba zachovat chladnou hlavu a vyčkat, až se váš cyklus upraví. Jestliže mu chcete být nápomocná, v lékárně existují přípravky, které jej dokáží srovnat. 

Muži mají většinou jeden totožný problém – v tvorbě jejich spermií.

Zpříjemněte si svůj den

 

Zvyk je železná košile, ale proč vyhledávat jen nezdravé návyky? Zkuste to jinak...

Káva a cigarety… Ačkoliv to nikdo slyšet nechce, je to tak. Cigarety dodávají tělu škodlivý nikotin. Káva zase kofein. V ideálním případě by bylo dobré vzdát se těchto neřestí, nebo je alespoň omezit. Opět platí, že se tato rada vztahuje nejen na budoucí maminky, ale i na tatínky. Co takhle místo kávy vyzkoušet, raději bylinkový čaj, a místo klasické cigarety raději elektronickou? Uvidíte, že to vaše tělo ocení mnohem více.

Ručička váhy může být zrádná

Dieta není na místě, ale omezit nezdravá jídla a sladkosti se vyplatí.

Výzkumy jasně potvrdily, že muži a ženy s nadváhou nebo podváhou mají větší problém s plodností. A stejně tak to platí u budoucích maminek. Zařaďte proto do svého dne pravidelný pohyb, který nejenže protáhne svaly, ale rovněž rozproudí krev ve vašich žilách. Navíc každý pohyb spouští endorfiny, které vám pomohou snadněji překonat nežádoucí stres a strach, jež by se při dalším nevydařeném pokusu mohl dostavit.

Dbejte na správné stravování a přísun důležitých látek

Základ úspěchu je vyvážený jídelníček!

Vyvážená strava je pro toto období velmi důležitá. Ovšem, i když je váš jídelníček vyvážený, většinou neobsahuje všechny potřebné látky v takovém množství, které jsou pro početí potomka potřeba. Na českém trhu se nedávno objevil unikátní doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA. Jeho účinnost potvrdila rozsáhlá, placebem kontrolovaná klinická studie amerických lékařů Stanfordské univerzity (Stanford University School of the Medicine, USA, 2006).

Studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let. Ty se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend pro ženy®, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí. Dále se prokázalo, že účinně upravuje nežádoucí nepravidelnost menstruačního cyklu, který normalizuje, a proto může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Fertility Blend® je doplněk stravy obsahující mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu.

Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí Fertility Blend pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne. 

Zapojte budoucího tatínka!

Ptáte se, jak by také váš partner mohl přispět k rodinnému štěstí? Varianta Fertility Blend® pro páry obsahující i balení pro muže s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi je k zakoupení rovněž na webu 

Při zakoupení přípravku Fertility Blend® pro ženy nebo přípravku Fertility Blend® pro páry získáte poštovné ZDARMA při zadání kódu FB33 na stránkách   Platí do 18. 4. 2016.

Pro stálé zákazníky Fertility Blend® je rovněž připraven Věrnostní program, při kterém můžete získat 1 produkt Fertility Blend® zcela zdarma. 

Více informací naleznete na 

Inzertní článek

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Komerční sdělení

Související články

Snadná cesta k početí! Víme, kam nasměrovat vaše kroky! - diskuze

Poradna

Příznaky otěhotnění?

| Lauřice | 27.03.2017, 17:41

Dobrý den měla jsem ms 3.3 a skončila 9.3 a plodné dny jsem měla 14-19.3 a použili jsem s přítelem Concieve gel pipety.Minulý týden od čtvrtka mám divné stavy v těle:velká únava,bolesti zadní části hlavy,divné tlaky v podbříšku,střídání ve vaječnících,sem tam cukání v čípku,pocit na zvracení a zvracení 2 krát,pocit na omdlení,který je každý den.V sobotu 25.3 jsme měli trošku tvrdší milování s přítelem a měla jsem narůžovělou krev,které byla ve spermatu,který ze mě odcházel do záchodu.Dělala jsem si minulý týden těhotenský test a dneska odpoledne taky,ale vyšly mi negativní a další ms mám dostat 3-5.4.Děkuji za radu

Dobrý den, těhotenský test může být pozitivní před, ale většinou bývá pozitivní až po zpoždění očekávané menstruace. Vyčkejte tedy a udělejte si test až pokud se menses zpozdí. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 06:08
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce