Smajlee den 2019

Smajlee den, jak má sám název připomínat, den plný úsměvů. A to úsměvů těch, kteří si to nejvíce zaslouží - tedy maminek a jejich dětí. Jste maminkou, nebo očekáváte příchod miminka? Pak je veletrh Smajlee den pro Vás jako určený. 

Smajlee den se koná 12.4. od 9ti do 18ti hodin - tedy v pátek tak, abyste neměli narušený víkend a zároveň před všemi Velikonočními návštěvami. Budete tak mít možnost si odpočnout a vydechnout před barvením vajíček a pečením beránků. 

Akce bude probíhat v kavárně Vnitroblock. Znáte ji? Pokud ne, neváheje se podívat na webové stránky kavárny. Kavárna je v krásném industriálním stylu a její atmosféra na Vás dýchne hned po vchodu. Na místě si můžete dát skvělé dortíky, ale i něco většího na zub, či výbornou kávu. Ve stejném duchu jsou také prostory Uprostřed, ve kterých bude celý Smajlee den probíhat. 

Při vstupu na akci Vás přivítáme dárkovým balíčkem, který si pro Vás připravili partneři akce. Vstupné je 149,-Kč nicméně pokud si vstupenku objednáte online a zadáte do formuláře na webu projektu kód Babyonline, můžete se těšit na slevu 30%, která platí až do 10.4.2019.

Na místě bude možné platit pouze v hotovosti, může Vás ale těšit, že celý výtěžek půjde na konto Nadačního fondu AutTalk, který moc rádi podporujeme. 

Jakmile si převezmete dáreček, můžete vstoupit do celé haly. Rozprostře se před Vámi mnoho stánků našich partnerů, kteří si pro Vás připravili nejen zvýhodněnou nabídku, ale také dárečky na ozkoušení, dárková taštička u vchodu Vám tak možná ani nebude stačit. :-)

Můžete se těšit na mnoho partnerů, kteří budou mít prostor věnovat se přímo Vám. Cílem akce není “masovost”, nejde nám o to zahltit Vás reklamnou a miliony značek se stejnými produkty, vybrali jsme pro Vás opravdu ty nejlepší z oboru, kteří tu budou přímo pro Vás. 

Můžete se těšit i na praktické ukázky - například u stánku Mary Kay Vás kosmetické poradkyně zkrášlí přímo na místě - což se před pátečním večerem může krásně hodit… Ve fotokoutku ateliéru Mona se zase můžete dozvědět, jak si vytvořit krásné foto vzpomínky i doma, z vlastních možností. 

Během celého dne budou probíhat v další části také workshopy - můžete se těšit na workshop o šátkování, o zdravém přebalování, diskuzi s klinickým logopedem, besedu s panem Sokolem z nadace AutTalk o životě s autismem, či workshop o zdravé péči o zoubky Vašich nejmenších. 

Pokud nestihnete některý z workshopů, není důvod se trápit! :-) Všichni přednášející Vám během dne budou k dispozici v oddělené zóně, kam se budete moci jít poradit sami a v soukromí…

Celý den bude také probíhat sbírka pro Nadační fond AutTalk, do které nám partneři akce poskytli velmi zajímavé ceny, na které se můžete v rámci sbírky těšit. Získáte tak jak dobrý pocit z pomoci, ale ještě odměnu za Vaše dobré srdce. 

Napadlo Vás, co ale budete dělat s dětmi? Hlídání si určitě hledat nemusíte! V poslední části bude dětský koutek našeho parntera Promaminky.cz s vlastním programem pro Vás i Vaše ratolesti. Můžete tak strávit skvělý rodinný den, nebo například vyrazit s kamarádkou a dětmi!

Ještě váháte? Tak sledujte naše stránky či se připojte do událsti na FB, kde se pravidelně dozvíte veškeré informace o programu a akci jako takové. 

Doporučujeme si také udělat poznámku do Vašeho diáře :-)

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Smajlee den 2019 - diskuze

Poradna

Dobrý den paní doktorko,
mám 2letého syna, který se mi extrémně potí při spaní na hlavičce. Většinou je to po pár minutách po usnutí, má mokré vlásky a polštářek a povlečení je skoro celé promočené. Jinde zpocený není. Oblečený je přiměřeně, v noci spí v lehkém pyžamu bez ponožek v lehkém vaku. Po obědě spí jen v tričku, pod lehkou pokrývkou. Nikdo jiný na to v rodině netrpí.
Děkuji předem za radu. JK

Dobrý den. Pocení na hlavičce bývá způsobeno nedostatkem vitaminu D, nasaďte D vitamin, je volně prodejný v lékárně, dávka je popsaná v příbalovém letáku.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 24.05.2019, 07:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce