Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rytíř Daylong, chrabrý a galantní ochránce dětí

Milí rodiče a prarodiče! Dopřejte slunce vašim dětem a vnoučatům bez strachu o jejich zdraví. Jedete na dovolenou, k vodě, na kolo, na zahradu, na procházku nebo si chcete dopřát trochu dovádění na dětském hřišti? Čeká vás „malá“ horská túra?

Kůže malých dětí nemá vypěstované obranné mechanismy, které by dokázaly odolat zátěži vyvolané slunečním zářením. Kojenci a malé děti by neměly být vystavené slunečním paprskům vůbec, větší děti jen minimálně a „rozumně“ s využitím ochranných prostředků.

Čas mezi 11:00 – 15:00 hod. není vhodný k pobytu na slunci. Záření je nejintenzivnější a neprospěje ani dětem, ani dospělým.

Nutností je použití kvalitních přípravků sluneční ochrany, které jsou určené dětem a respektují jejich citlivou a jemnou kůži.

Chrabrou a galantní ochranu v boji proti nežádoucím účinkům nadměrného slunečního záření vám poskytnou členové rytířského „žlutého řádu“ Daylong Kids a Baby.

Daylong Baby svými fyzikálními ochrannými filtry zabrání, aby škodlivá část slunečních paprsků ublížila vašim miminkům do 1 roka. Fyzikální UVA a UVB filtry sluneční paprsky nepropouštějí, ale odrážejí je jako soustava zrcadélek, zastávají se povrchu kůže jako obranná bariéra. Nevstřebávají se, chrání. Tímto mechanismem ochrany je přípravek charakteristický. Další vlastností je extrémní odolnost vůči vodě. Díky glycerinu vydatně hydratuje.

Při natírání jsou důležité správné načasování a „technika“. Dejte Daylongu možnost, aby se mohl s kůží „sblížit“ a rozvinout svou aktivitu. Natírejte se aspoň 20 – 30 minut před pobytem na slunci, aby se ochrana dostala skutečně všude. Dobrou taktikou je dvojsměrná důkladná aplikace. Dostatečnou pozornost věnujte hlavně obličeji, uším a zátylku.

Dobře snášený, příjemně roztíratelný Daylong Kids (SPF 30, 50+) poslouží dětem od 1 roku. Je také extrémně odolný vůči vodě, potu, hydratuje díky glycerinu, dexpantenolu, vitaminu E a Aloe vera.

Oba produkty jsou bez konzervačních látek a parfémů.

Řekli jsme si, kdy a čím se natírat. Zbývá ještě jedna otázka. Kolik produktu je třeba použít, aby ochrana byla dostatečná? Praktickou pomůckou je Daylong Kids 50+ locio s dávkovačem a přehlednou tabulkou, kterou si pomůžete a určíte dávku podle věku a výšky dítěte. Nachází se na vnitřní straně etikety. Díky těmto pokynům budete mít jistotu, že jste nanesli dostatečné množství produktu pro spolehlivou ochranu. Locio je vhodné na tělo i obličej, zanechává příjemný pocit.

Po návratu domů a osprchovaní, ošetřete namáhanou kůži přípravkem po opalování. Z modré řady “after sun“ je nejvhodnější Daylong After Sun Repair. Hydratuje díky dexpantenolu, glycerinu, vitaminu E a zároveň příjemně chladí.

Užite si slunečné dny s chrabrou a galantní ochranou Rytíře Daylong. 

Informujte se o výběru toho správného produktu pro vás i vaše nejmenší přímo v lékárně nebo podrobnější informace najdete také na 

Inzertní sdělení

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Rytíř Daylong, chrabrý a galantní ochránce dětí - diskuze

Poradna

Neklidné spaní dítěte

| hhazova | 15.10.2019, 19:44

Dobrý den, synovi je 13m. Večer usíná mezi 19h a 20h. Často se však budí a má velmi neklidný spánek, vrtí se, kňourá, mnohdy se probudí s hysterickým pláčem. Kolem půlnoci dávám 90ml UM a hned spinká dal. To samé ve 4h. Je běžné v tomto věku dávat v noci UM? Metodu vybrečení nemůžeme praktikovat kvůli sousedům. Prosím o radu, jak na lepší spánek. Děkuji.

Dobrý den. Neklidný spánek může být způsobený prořezáváním zubů, zklidní se, až se zkoubky prořežou. Může být způsoben i vyzráváním mozkových funkci, zkuste Pyridoxin 1xdenně 1/2 tbl, je to vitamin skupiny B6. Podávání mléka v noci je v tomto věku běžné.

 
MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 16.10.2019, 09:56
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce