Rozvíjejte kreativitu svého dítěte s kostkami LEGO® DUPLO®

Pro mnoho lidí je kreativita vrozený talent a myslí si, že děti ji buď mají, nebo nemají. Tvořivost ale mohou rodiče pomoci dětem rozvíjet. Kreativita je tvořena množstvím dovedností, jako je schopnost samostatně se rozhodovat, hledat nová řešení nebo se přizpůsobit novým okolnostem. Rozvíjejte tyto dovednosti u vašich nejmenších se stavebnicemi

Kostky jsou vhodné pro děti od 1,5 roku až do 5 let.

Jak na rozvoj kreativity

Kreativita je velmi důležitou vlastností, která nám pomáhá téměř ve všem, co děláme. V dospělosti nám pomáhá dosáhnout úspěchu a je zásadním předpokladem pro pocit štěstí. Pro děti tedy představuje základní schopnost, kterou je třeba procvičovat. Dovednosti spojené s kreativitou lze u dětí rozvíjet již od útlého věku. Jednou z takových složek je samostatnost a schopnost rozhodování. Nechte vaše nejmenší vybrat, co si obléknou nebo s jakou hračkou si budou hrát. Zvyknou si tak na proces rozhodování a budou mít pocit, že jsou velké a sebevědomé.

Rozvoj kreativity podporuje také hra s LEGO DUPLO kostkami. Pestrobarevné kostky dětem umožňují postavit si cokoli, co je jen napadne. Jsou navržené speciálně pro malé ručky dětí od 1,5 roku. Pro malé stavitele jsou bezpečné a stavění s nimi je pro děti velká zábava. Nechte děti postavit cokoli je napadne. Ve světě LEGO DUPLO jim nebude nic stát v cestě. Mohou si hrát a stavět podle svých vlastních pravidel. Vytvořte jim bezpečné herní prostředí, kde je nebude nic limitovat a budou si moci hrát přesně tak, jak samy chtějí. Dětská tvořivost je neomezená a dospělé vždy překvapí!

Tipy na rozvoj kreativity hrou

Stavebnice

umožní malým stavitelům sestavit cokoli je napadne. Se základní sadou pestrobarevných kostek nebude mít kreativita malých průzkumníků hranice.

Vyrobte si s dětmi svět podle jejich fantazie. Nastříhejte spolu staré fotografie nebo obrázky na kousky a nechte děti spojit je podle sebe. Nalepte je na papír a vystavte si je. Kreativita těch nejmenších nemá hranice, vzniknou opravdu krásná díla. Poznejte dětský svět vytvořený fantazií! 

Více informací o stavebnicích LEGO DUPLO najdete na 

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Rozvíjejte kreativitu svého dítěte s kostkami LEGO® DUPLO® - diskuze

Poradna

Lehátka pro miminka

| mishell.wat | 26.03.2018, 13:44

Dobrý den,
chci se zeptat, jaký máte prosím názor na tohle lehátko: https://www.hracky-ijacek.cz/tiny-love-lehatko-3-v-1-cozy-rocker-napper-sede?keyword=iny love&description=1&model=1
Obecně se lehátka moc nedoporučují, ale tohle se dá dát i do úplně rovné polohy, tak o něm uvažuji.. co myslíte? :) Prosím o radu.
Děkuji

Lehátka jsou vhodná pro krátkodobý pobyt, na krmení, dokud dítě nesedí. Na spaní doporučuji postýlku.

Pobyt v lehátku doporučuji střídat s pobytem na zemi na kojenecké hrací dece.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 26.03.2018, 14:04
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce