Prozkoumejte představivost tříletých dětí s kostkami LEGO® DUPLO®

Podpořte rozvoj dětské představivosti a pomozte vašim nejmenším s učením základních barev a číslic. Mezi třetím a čtvrtým rokem se můžete u dětí zaměřit více na rozvoj jejich představivosti, abstraktního myšlení nebo schopnosti přehrávat si vlastní příběhy. Všechny tyto dovednosti můžete snadno trénovat s pestrobarevnými kostkami

Dětská fantazie s nimi může pracovat na plné obrátky. 

Svět přesně podle dětských představ

Mezi třetím a čtvrtým rokem mají děti již poměrně rozvinutou jemnou motoriku. Každým dnem se jim zlepšuje řeč a začínají se učit barvy a základní číslice. Důležitou dovedností, která se rozvíjí zejména po třetím roce, je představivost. Ta jim umožňuje naplno si vytvářet vlastní svět, ve kterém nic není nemožné. Velmi důležitou roli hraje také nápodoba. Děti nejprve napodobují a opakují to, co ve skutečném životě vidí kolem sebe nebo co dělají. Okolní svět je pro ně přirozeným zdrojem inspirace.

Dětská představivost pracuje při hře na plné obrátky. Malí průzkumníci si přehrávají příběhy, ve kterých se může stát cokoli, co je napadne. Tato hra navíc posiluje jejich sociální dovednosti. Můžete si spolu s vaším malým stavitelem ukázat, jak probíhají nákupy nebo jak to chodí ve školce. Se stavebnicemi LEGO DUPLO se můžete podívat za zvířátky nebo do města a prozkoumat tak spolu celý svět.

Se stavebnicemi LEGO DUPLO je poznávání velká zábava!

Ve školce na děti čeká spousta nových zážitků. Ukažte si se stavebnicí

 

na co vše se mohou těšit! Zahrajte si spolu na dopoledne ve školce a představte dětem, jak vypadá den předškoláka od hraní na podložce až po chození na záchod. 

LEGO DUPLO Školka

Zahrajte si s vaším nejmenším na situace z reálného života, se stavebnicí

to bude velká zábava! Děti mohou přijímat objednávky přes telefon, naložit pizzu na kolo a přivézt ji svým hladovým zákazníkům. S podáváním čerstvé pizzy přímo z trouby jim pomohou tři figurky, které jsou součástí stavebnice.

LEGO DUPLO Pizzerie

Více informací o stavebnicích LEGO DUPLO najdete na  

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Prozkoumejte představivost tříletých dětí s kostkami LEGO® DUPLO® - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce