Inzerce
Inzerce
Inzerce

Tipy na vánoční dárky

Vánoce jsou za dveřmi! Váháte, co koupit dětem, rodičům, manželům a manželkám k Vánocům? S námi to zvládnete! 

Věříme, že si u nás vyberete vánoční dárky pro celou rodinu a uděláte svým blízkým radost hezkým dárkem.

Inspirujte se vánočními tipy Babyonline:

1. ORIGINÁLNÍ KNÍŽKY PRO DĚTI

Říkačky pro chytré hlavičky

Víte, co rozhodne o budoucnosti vašeho dítěte? Kreativita. Co slouží k rozvoji tvořivosti dětí? Pohrávání si s rýmy. Rýmovačky, které jim mají co předat. Říkačky pro chytré hlavičky – předskokan Předškolákových týdeníčků pro malé děti!

S námi budou vaše děti stále napřed! 

Inzerce

Obohaťte své děti pohybovými dovednostmi, jednoduchou grafomotorikou, znalostmi o zdraví, slušném i bezpečném chování, o světě kolem nás (zvířátka, povolání, nástroje, vesmír). 

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky

Máte doma předškoláka a chystáte jej připravovat do školy? Procvičte hravou formou všechny znalosti a dovednosti, kterými by měl oplývat! Vyzkoušejte jedinečnou komplexní přípravu na našem knižním trhu!

Inzerce

Jediná komplexní příprava dítěte pro školu i pro život!

Inzerce

Systematická! Na 40 týdnů. Zábavné učení pro předškoláky s motivačním prvkem. Darujte dětem vzdělání! Úspěšně používají v centrech nadání i v nultých ročnících.

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky

Usnadněte svému dítěti přípravu do školy pomocí Písmenkových karet. Naučí předškoláky slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena!

Inzerce

Obohaťte malým dětem slovní zásobu, předškoláky naučte hláskovat a slabikovat!

Podívejte se na video na Pro chytré hlavičky.cz, co všechno se s kartami dá podnikat. Předškoláky učí hláskovat, slabikovat a poznávat písmena, prvňáčky pak abecedu a skládat z písmen slova a malému sourozenci rozvine slovní zásobu a logické myšlení – vytváří si skupiny obrázků podle společné vlastnosti a hraje s kartami další hry.

Jak děti přicházejí na svět (sexuální výchova pro nejmenší) / Co se od kamarádek nedozvíš (sexuální výchova pro náctileté dívky)/ Desatero pro kluky jak na pubertu holky i sex

Nechcete s dětmi mluvit o sexu? Pak se nemůžete divit, když vás děti v pubertě budou pokládat za Mimoně a autoritu si najdou v někom jiném.

Sexuální výchova, u které se žádný rodič ani dítě nebude stydět! 

„Vypustit děti do života bez sexuálního vědomí a sebevědomí získaného v kruhu rodinném považuji za jeden z největších zločinů spáchaných na vlastních dětech,“ říká autorka nejjednodušší sexuální výchovy pro nejmenší a náctileté MUDr. Jana Martincová. 

Hattrick v sexuální výchově!

Třetí úspěšný počin MUDr. Jany Martincové s týmem spolupracovníků a vydavatelství Babyonline na poli sexuální výchovy. Po knížce pro nejmenší o tom, Jak děti přicházejí na svět (2010) a pro náctileté dívky Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví (2016) spatřuje v listopadu 2018 světlo světa i knížka Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex

Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

2. MAGNETICKÉ STAVEBNICE PRO DĚTI

Příčí se vám zase koupit elektroniku? Tablety má dítě tři? Zkuste stavebnici Magformers, se kterou si vyhraje celá rodina!

Magformers = kvalitní magnetické stavebnice

Kvalitní a bezpečné. Magnetické součástky jsou zakomponovány přímo do plastových dílů. Vhodné volit sady s kolečky, případně si je dokoupit.

3. PSACÍ A VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO DĚTI

Chcete pro své děti jen to nejlepší? Pak vyzkoušejte psací a kreslící potřeby značky STABILO, které jsou designovány pro nácvik a udržení správného úchopu. 

Doplňte zásoby nejenom do školy!

Kromě kvalitních tužek a per nabízí značka STABILO celou řadu ergonomických pastelek a fixů - např. první ergonomicky tvarované pastelky, nezničitelné trojhranné fixy (hrot se při větším tlaku zasune, učí tedy dítě na psací potřeby netlačit) nebo pastelko-vodovko-voskovky 3 v 1!

4. PRO TĚHOTNÉ

Zdravé těhotenství je jedinečná knížka, rádce pro těhotnou ženu o tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdravém vývoji miminka – o zdravé výživě a zdravém cvičení.

Zdravé těhotenství - výživa a cvičení

16 skvělých receptů, které naučí vařit každou budoucí maminku, nácvik dýchání k porodu, správný pohyb v těhotenství. 

5. PRO ŽENY NEJEN PO 40

Žena po 40 - sebevědomá a v kondici je jediná komplexní kniha o období po 40, na které se podílelo 13 špičkových odborníků.

Jak být sebevědomá a v kondici nejen ve 40

Nechybí 17 úžasných anti-aging receptů a šatník zralé ženy, který nám představily herečky Nela Boudová a Bára Kodetová.

6. LÉKAŘSKÁ KOSMETIKA PRO ŽENY, KTERÉ VĚDÍ, V ČEM JE KVALITA A ÚSPĚCH

Vyberte si z bohaté nabídky kvalitní kosmetiky za skvělé ceny! Testováno přímo kožními lékaři! ... nebo spíše lékařkami :-)

Luxusní kosmetika TOP produktů Medaprex a Neostrata

E-shop portálu ZdravéOmlazení.cz nabízí přípravky vhodné pro každý věk a pro každý typ pleti. Doporučujeme set omlazující denní i noční péče 40+, růstové sérum na řasy Hairplus, Dermaheal oční krém, antioxidační CE-TETRA sérum, vysoce účinné a koncentrované sérum Neostrata a další. 

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru dárků pro celou vaši rodinu, přátele a známé!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tipy na vánoční dárky - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
 • Tip na dárky
  My kupujeme ve firmě dárky pro klienty na https://www.unipresent.cz , mají velký výběr a dá se tam pořídit všechno možné i s potiskem :)
  lenka247   | 31.03.2022 00:06:09
  Reagovat | URL příspěvku
 • Plenkové dorty
  Maminku a miminko určitě potěší takový dárek, který je originální a samozřejmě zároveň praktický. Babička nám našla opravdu unikátní a moc hezký dárek v podobě dortů z plenek, které ale nejsou pouze o plenkách, obsahují toho mnohem víc, včetně plyšových dětských hraček. Tohle opravdu zahřeje u srdíčka-
  https://www.dortyzplenek.cz/plenkove-dorty/
  Maribaby   | 08.03.2022 08:42:43
  Reagovat | URL příspěvku
 • Tipy
  Zajímavé tipy ;-)
  anytsirK   | 20.12.2021 21:50:04
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně syna. Jsou mu 2 roky a 8 měsíců. Byl kojen 7 měsíců. Už od malinka je na mě závislý. U babiček byl dohromady čtyřikrát přes noc, nejdříve plakal, pak už to zvládl bez breku, ale nešťastný. S jídlem se trápime cca od roka. Nechce jíst s nikým jiným než se mnou. Do teď mi odmítá jíst kousky. Takže doteď mu jídlo mačkám vidličkou, když cítí maso, hned ho vyplivuje. Myslela jsem, že to bude problém s kousky jako takovými, ale sušenky a to co mu chutná normálně sní, rozkouse. Celkově ho do jídla musíme nutit. Ovoce nechce vůbec, jí pouze kapsičky. Jogurty má rad, kakao a k večeři pouze chleba se žervé. Šunku, sýr taky odmítá. Jídlo se snažíme řešit různými doplňky stravy k navození chuti k jídlu. Věřím, že z toho vyroste. Teď v září nastupuje do školky a já doufám, že až uvidí ostatní děti, tak začne papat normálně. Více mě ale trápí ta závislost na mě. Je nešťastný i s manželem. Potřebovala bych poradit, jak ho to odnaučit. Před 8 měsíci jsem začala chodit na poloviční úvazek do práce, mysleli jsme, že se to zlepsi, když nebude furt se mnou. Ale je to stále stejně. Vždycky tu dobu přetrpi, pláče když odcházím. Neustále ho ubezpečuji, že se vrátím, že jdu jen do práce. Je vidět, že tomu rozumí, ale přesto se to nelepší, spíše naopak. Moc děkuji za jakoukoliv radu. Šafránková

Dobrý den, ohledně synovy stravy se poraďte s ošetřujícím lékařem. Pokud dítě prospívá, i když konzumuje jen určitá jídla, pak není důvod k obavám. S lékařem byste ale také měli konzultovat případné doplňky stravy, které dítěti dáváte. Ne všechny musí být pro takto malé dítě vhodné. Také by možná bylo dobré, aby lékař chlapci udělal krevní obraz, jestli mu opravdu nějaké živiny chybí, abyste mu nepodávali nadbytečné množství některých živin či vitamínů. Některé děti vykazují při jídle zvláštnosti, jedí jen určitá jídla a vybírají si. Není dobré dítě do jídla nutit a nutit jej k experimentování. Nová jídla však je dobré nabízet, v případě zájmu nechat ochutnat. Chutě dětí se mění a časem třeba syn může být ke zkoušení jiných jídel přístupnější. Zvláštnosti v jídle však ale také mohou vykazovat děti např. s poruchami autistického spektra, či děti hodně v jídle konzervativní. Mám příliš málo informací a váš syn je příliš malý. Ohledně pobytu bez vás nepíšete, kdo syna hlídá, když jste v práci. To že pláče, když odcházíte bývá u dětí normální. Je potřeba mu to citlivě vysvětlit na úrovni jeho chápání a vývoje. Dobu odchodu však neprodlužovat, dítě ani nadměrně nelitovat, nemazlit apod. Potom by si myslelo, že váš odchod je něco mimořádného a je důvod se bát. Takto malé dítě také nemá ještě vyvinutý pojem času, žije přítomností a myslí si proto, že odcházíte navždycky. Trošku mi z vašeho popisu připadá, že maličko chcete, aby na váš syn byl závislý, že vám to dává dojem výlučnosti a důležitosti. To vše dítě vycítí. Proč myslíte, že dobu bez vás protrpí. Žádné malé dítě se pokud je o něj dobře postaráno, má dobře rozvinuté citové vazby a navíc třeba už zná osobu, která jej hlídá, se celé čtyři hodiny určitě netrápí a také není důvod , aby bylo nešťastné. Nemohou to být spíše vaše domněnky? Zkuste chování a vývoj syna zkonzultovat s dětským klinickým psychologem. S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 24.05.2022, 06:20
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×