Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nízká sliznice

IVF a neplodnost | Ivka876 | 10.06.2019, 18:58

Dobrý den,

je mi 25 let a 8 let jsem užívala antikoncepci. Po vysazení jsem už 9 měsíců bez menstruace. Několikrát jsem byla na vyšetření ultrazvukem a sliznice vždy 3-4 mm. Doktor mi řekl, že s takovou sliznicí nemůžu otěhotnět. Dělal mi hormonální obraz a ten je v pořádku. Prý nefungují receptory v děloze, nechtěji reagovat na mé přirozené hormony a není na to žádná léčba. Je to pravda? Jakou léčbu byste zvolil/a vy?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v prvé řadě je nutné mít kompletní vyšetření a výsledky hormonálního profilu, genetických testů a dalších, které mohou objasnit příčinu této situace. Bohužel k takovému stavu může docházet z různých důvodů a nelze to jednoduše paušalizovat. Sliznice musí mít optimálně dvojitou šíři 8-9 mm, dá se pracovat i například se 7 mm, pokud má adekvátní strukturu, ale výška 3-4 mm je s otěhotněním bohužel neslučitelná. Přístup kombinujeme – používáme jak celostní prakticky, tak i postupy západní medicíny a možností je více, v části případů skutečně takto uspějeme. Pokud byste měla zájem o konzultaci u nás, velice rádi se Vám  budeme věnovat. Napište mi případně na moji mailovou adresu kvesela@repromeda.cz.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D. | Babyonline | 20.06.2019, 19:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce