Krvácení po antikoncepci

Antikoncepce | Zuza90 | 12.01.2018, 09:27

Dobrý den, po ěestinedělí mi doktorka napsala antikoncepci Evelien pro kojící ženy, jenže po této antikoncepci mám vaginální krvácení (slabé), které trvá už asi 18 dní v kuse, v letáku píší, že se to může objevit, ale když to trvá déle je nutné se poradit s lékařem. Je to tedy normální takhle dlouho nebo mám přestat antikoncepci užívat? Děkuju za odpověď. Hezký den.

Dobrý den, pokud je krvácení slabé, pak bych doporučila ještě vyčkat. Vylučte těhotenství těhotenským testem (je na něj nutné myslet vždy při neobvyklém krvácení) a pokud bude negativní, pak užívejte dále. Obecně je v těchto situacích vždy lepší se poradit se svým gynekologem, který zná celou vaši anamnézu atd.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 12.01.2018, 13:43
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce