Bolest v podbřišku

Dobrý den, je mi 18 let a od 15 se u mě objevují výtoky, ale nikdy jsem to neřešila, protože mě to neotravovalo. Poslední 3 měsíce mě bolí v levém podbříšku, zašla jsem si k praktickému lékaři a ten mě poslal na gynekologii, pokud mám i výtoky. Zašla jsem na gynekologii a pan doktor mi řekl, že bolesti v podbříšku s výtoky nemají nic společného, tak mi na výtoky doporučil gynocaps tablety, tak jsem zmatená, protože je to horší a horší, výtoky jsou tak silné, že musím používat vložky a bolest v podbříšku taky není moc přijemná. Chci se zeptat, co bych mohla udělat, jestli mi poradíte, doporučíte a jaký je Váš názor, děkuji.

Dobrý den, chronické výtoky a dlouhodobá bolest v podbřišku spolu naopak často souvisí. Je nutné vyloučit gynekologickou infekci včetně sexuálně přenosných chorob. Zkuste tedy opět navštívit svého gynekologa, aby vám potřebná vyšetření provedl.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 14.08.2017, 06:57
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce