Plenky Pampers Active Baby-Dry zvítězily v testu časopisu dTest 

Jednorázové plenky patří k základní výbavě novopečených rodičů. Na trhu existuje velký výběr jednorázových plenek a nemusí být jednoduché najít ty nejlepší. Rodiče pak často spoléhají na internetové diskuze nebo garance jednotlivých značek výrobců. Bezpochyby důvěryhodný zdroj informací je renomovaný časopis dTest, který provádí nezávislé testy výrobků a v listopadovém čísle se zaměřil právě na testování jednorázových plenek. Nespoléhal pouze na laboratorní prostředí, ale oslovil také rodiny, které se testování zúčastnily, jelikož anketa facebookového profilu dTestu jasně vypovídá o tom, že jednorázové plenky nakupuje až 84% rodičů. Testovalo se 15 značek jednorázových plenek velikosti 4 pro děti v rozpětí hmotnosti 7-18 kilogramů. Mezi nejlépe hodnocené plenky patřily Pampers Active Baby-Dry! 

Jedna z nejdůležitějších vlastností plenek je schopnost absorpce. Laboratorní experty i rodiče zajímalo, jestli se mohou na plenky spolehnout nejen ve dne, ale i v noci.  se mimo jiné hodnotilo, jak rychle plenky dokáží tekutinu vsakovat, jak dobře ji dovedou zadržet a nakolik zabraňují jejímu úniku. Plenky Pampers Active Baby-Dry zaznamenaly při měření rychlosti absorpce až desetkrát rychlejší sání než modely na chvostu tabulky. 

Testovaným faktorem byl také možný únik tekutiny mimo plenku. Schopnost plenky zadržet tekutinu je bezesporu jedním z faktorů, kterým se rodiče při koupi plenek řídí. 

S laboratorními výsledky korelovaly také zkušenosti rodičů. Rodiče obdrželi vzorky všech 15-ti testovaných plenek, jejichž děti je používaly tři dny a tři noci. Rodiče byli obecně v hodnocení plenek mírnější než laboratorní odborníci, ale pokud šlo o vítěze a poražené testu, byli takřka za jedno. Z celkového hodnocení získaly plenky Pampers Baby Active-Dry, vyrobené v Maďarsku, 90% a staly se tak vítězem testu a Pampers Baby Active-Dry, vyrobené v Polsku, dostaly 88%.

Již více než 50 let rodiče v péči o své dítě důvěřují Pampers. Každý den více než 25 miliónu dětí ve 100 zemích po celém světě nosí plenky této značky, která nabízí kompletní sortiment plenek, ubrousků a plenkových kalhotek určených k ochraně a pohodlí pro každou fázi vývoje dítěte. Navštivte webové stránky  nebo   kde se dozvíte více informací o produktech Pampers a najdete tipy a informace o tom, jak vaše dítě získá maximum ze spánku, hry i lásky.

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Plenky Pampers Active Baby-Dry zvítězily v testu časopisu dTest - diskuze

Poradna

Unavené miminko

| Kučís | 24.01.2019, 08:13

Dobrý den, mám 7m syna. Od narození trochu uplakánka, ale tak od 4. měsíce pozoruji, že je to kvůli únavě. Probudí se a cca po 20 minutách začne kňourat, nic ho nebaví, není schopný se v tomhle stavu ani pořádně najist, ale usnout taky ne, tak se ho snažím zabavovat aspoň jeste hodinu a pak ho jdu uspat. Spi tak 30 - 40 minut a je to znova dokola. Od 4. měsíce přikrmuji, ale je dost vybíravý, ovoce moc nechce, UM přes den vůbec nepije, jen v noci. Přes den dávám 2x kaši aby měl mléko. Na váze přibírá. V noci se budi cca 4x ( z toho 1x -2x krmim). Nedávno jsme ho přestěhovali do svého pokoje, protože se budil i 20x. Je to normální, že je takhle hned unavený? Můžu mu nějak zkvalitnit spánek? K lékaři jdeme až za měsíc. Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Zkuste nasadit Pyridoxi tbl 1xdenně 1/2 tbl, ze to vitamín B6, podporuje vyzrávání mozkových funkcí a pomáhá zklidnění.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 24.01.2019, 10:22
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce