Plenky Pampers Active Baby-Dry zvítězily v testu časopisu dTest 

Jednorázové plenky patří k základní výbavě novopečených rodičů. Na trhu existuje velký výběr jednorázových plenek a nemusí být jednoduché najít ty nejlepší. Rodiče pak často spoléhají na internetové diskuze nebo garance jednotlivých značek výrobců. Bezpochyby důvěryhodný zdroj informací je renomovaný časopis dTest, který provádí nezávislé testy výrobků a v listopadovém čísle se zaměřil právě na testování jednorázových plenek. Nespoléhal pouze na laboratorní prostředí, ale oslovil také rodiny, které se testování zúčastnily, jelikož anketa facebookového profilu dTestu jasně vypovídá o tom, že jednorázové plenky nakupuje až 84% rodičů. Testovalo se 15 značek jednorázových plenek velikosti 4 pro děti v rozpětí hmotnosti 7-18 kilogramů. Mezi nejlépe hodnocené plenky patřily Pampers Active Baby-Dry! 

Jedna z nejdůležitějších vlastností plenek je schopnost absorpce. Laboratorní experty i rodiče zajímalo, jestli se mohou na plenky spolehnout nejen ve dne, ale i v noci.  se mimo jiné hodnotilo, jak rychle plenky dokáží tekutinu vsakovat, jak dobře ji dovedou zadržet a nakolik zabraňují jejímu úniku. Plenky Pampers Active Baby-Dry zaznamenaly při měření rychlosti absorpce až desetkrát rychlejší sání než modely na chvostu tabulky. 

Testovaným faktorem byl také možný únik tekutiny mimo plenku. Schopnost plenky zadržet tekutinu je bezesporu jedním z faktorů, kterým se rodiče při koupi plenek řídí. 

S laboratorními výsledky korelovaly také zkušenosti rodičů. Rodiče obdrželi vzorky všech 15-ti testovaných plenek, jejichž děti je používaly tři dny a tři noci. Rodiče byli obecně v hodnocení plenek mírnější než laboratorní odborníci, ale pokud šlo o vítěze a poražené testu, byli takřka za jedno. Z celkového hodnocení získaly plenky Pampers Baby Active-Dry, vyrobené v Maďarsku, 90% a staly se tak vítězem testu a Pampers Baby Active-Dry, vyrobené v Polsku, dostaly 88%.

Již více než 50 let rodiče v péči o své dítě důvěřují Pampers. Každý den více než 25 miliónu dětí ve 100 zemích po celém světě nosí plenky této značky, která nabízí kompletní sortiment plenek, ubrousků a plenkových kalhotek určených k ochraně a pohodlí pro každou fázi vývoje dítěte. Navštivte webové stránky  nebo   kde se dozvíte více informací o produktech Pampers a najdete tipy a informace o tom, jak vaše dítě získá maximum ze spánku, hry i lásky.

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Plenky Pampers Active Baby-Dry zvítězily v testu časopisu dTest - diskuze

Poradna

Dobry den, mam 2 měsíčního chlapečka. Byl narozený předčasně v 35. Týdnu. V porodnici mu dávali dudlík a ja se moc nebránila, nikdy ho ale moc nechtěl a vždy po chvilce vyplivnul. Proto jsem mu ho ani doma nedavala. V posledních dnech si ale začal dávat prstiky do pusy, nekdy když ho nosím, nekdy když přebaluju před kamením nebo před spaním. Zkousela jsem mu místo toho dat dudlík, nekdy ho vyplivne, nekdy chvili cumla a uklidní se. Malý je plně kojeny, trápí ho dost brisko po 20:00 hodině. Nevím zda mu mam začít dudlík raději dávat? Vypadá to ze by si na nej i zvykl. Než aby si cucal palec. Nebo myslíte ze si jenom dává rucicku do pusy jak ji zkoumá? Zase se si říkam když do teď ho neměl. Dekuji za váš názor.

Dobrý den. Cucání a olizování prstíků v tomto období je běžné, vyčkejte, je to možná jen předzvěst prořezávání zubů.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 15.01.2019, 12:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce