Oslavte čtvrté narozeniny vašich dětí s kostkami LEGO® Juniors

Přemýšlíte, čím udělat radost svým ratolestem ke čtvrtým narozeninám? Se stavebnicemi

chybu rozhodně neuděláte. Sady jsou navrženy pro děti od 4 do 7 let tak, aby je co nejvíce bavily a motivovaly. Díky kombinaci velkých, jednoduše sestavitelných dílů a menších kostiček LEGO budou mít o zábavu postaráno všichni malí stavitelé. LEGO Juniors si užijí speciálně děti, které už se nemohou dočkat hraní s klasickými kostičkami LEGO „pro velké“, ale zároveň pro ně může být stavění složitých modelů ještě náročné.

Jednoduše sestavitelné větší díly i klasické malé kostičky

Stavebnice LEGO Juniors jsou ideální volbou pro děti od 4 do 7 let. Kostičky jsou vhodné pro děti, které již stavěly s většími barevnými kostkami LEGO® DUPLO®, i pro ty, které se s LEGO stavebnicemi setkávají poprvé. Díky velkým a snadno sestavitelným dílům ve stavebnicích LEGO Juniors pro ně stavění nebude tak složité, ale zároveň už začnou pronikat i do světa malých kostiček LEGO, do kterého se tolik těší. Právě tato kombinace svou náročností ideálně sedí k jejich věku a nabídne jim hladký přechod od jednoduchých stavebnic k těm klasickým, na které si většinou troufají až větší předškoláci a školáci. 

Dílky patřící k sobě v jednotlivých sáčcích

Samozřejmostí v každé sadě LEGO Juniors jsou přehledné barevné návody, které vaše ratolesti vedou k úspěšnému dokončení stavby. Aby měly děti stavění jednodušší, mají kostky LEGO Juniors rozdělené po skupinkách v malých sáčcích, jejichž obsah dává dohromady vždy jednu konkrétní část stavebnice.

Na krabicích LEGO Juniors vždy najdete název další klasické LEGO řady (např. LEGO® Friends, LEGO® City nebo Disney Princess), podle kterého poznáte, jaké téma se schovává uvnitř stavebnice. Tyto řady pak mohou jejich tvořivost dál rozvíjet v budoucnu. LEGO Juniors malé stavitele přirozeně seznámí s motivy ze stavebnic pro větší, ale hra je bude díky přizpůsobené náročnosti bavit. Díky plné kompatibilitě s klasickými kostičkami mohou vaši nejmenší využít stavebnice LEGO Juniors i kdykoli v budoucnu.

Na letní prázdniny s kufříkem LEGO Juniors

A co na malé objevitele v krabicích se stavebnicemi LEGO Juniors konkrétně čeká? Děti, které láká vyzkoušet si prvky z řad LEGO City, se mohou stát například profesionálními hasiči. Ve stavebnici

je čeká hasičská motorka, pickup či patrová plošina. Ti, kteří pokukují po řadách LEGO Friends, pak určitě ocení sadu

S ním mohou pečovat o zvířata i pozemek na malém hospodářství. Praktické kufříky se stavebnicemi se pro malé stavitele určitě stanou nedílnou součástí výbavy na jejich prázdninové výlety.

 

Více informací o stavebnicích naleznete na 

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Oslavte čtvrté narozeniny vašich dětí s kostkami LEGO® Juniors - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní doktorko. Máme téměř dvouletého raubíře, který pokukuje po všem, co má kolečka. Hodně chodíme a někdy se vozíme v kočárku, odrážedla nepoužíváme. Je pro takto malé dítě vhodná tříkolka? Děkujeme.

Dobrý den, pokud dosáhne nožičkama na pedály, tak ano.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 15.05.2018, 17:58
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce