Vaše nápady

Dnes začnu otázkou: Kde se cítíte jako doma?

Tam, kde vám to někdo zařídí či nařídí :-)? Že ne?

Takže tam, kde si to zařídíte samy / i? Souhlasím, já taky.

Proto poprosím, nebojte se toho neadresného info@babyonline.cz, pište nám své nápady, náměty pro vylepšení BoL, aby se zde každá a každý z vás cítil/a co nejpohodlněji. Můžete psát i k tomuto textu do diskuze, budu pravidelně "vybírat".

Děkuji a všem krásný prodloužený víkend

Jana

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Vaše nápady - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
 • Více obrázků
  Ahoj, zdravím z Egypta. Protože jsem daleko od rodiny a v podstatě v pušti, váš web mi vnesl světlo do života! A to nejen díky skvělým článkům, ale také proto, že jsem původně z Brna Řečkovic a paní doktorku Sedláčkovou i Ludvíkovskou, jsem navštěvovala do svých 18ti let. Ani nevíte jakou z toho mám radost, že jsem na vašem webu narazila zrovna na ně.

  Protože všechny informace o těhotenství a miminech získávám z internetu nebo knižek, jsou pro mě moc důležité obrázky. Vaše články jsou super, navštívila jsem více webů a tenhle se mi líbí moc, ale bylo by dobré doplnit články fotografiemi. Vim, že nejsou všichni tak mimo jako já   , ale určitě bude jednodužší vidět např. jak který typ přebalovacích podložek a pultů vypadá, než to lovit někde na stánkách prodejců.

  Přeji krásný den a zdravím ze Sinaje.
  Tris   | 13.09.2009 14:05:03
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Jano, co Vás vedlo k založení portálu?

Milý Lemure,

děkuji za dotaz. K založení rodičovského portálu mě vedl nedostatek kvalitních informací na internetu, hlavně k péči o dítě. Dále mně chyběla společnost žen v podobné situaci – na mateřské – se stejným smýšlením, náhledem na život. I já na Babyonline našla spoustu spřízněných duší, s některými se přátelím a stýkám dodnes. Více o založení portálu najdete na videu z televize: http://www.babyonline.cz/o-baby-on-line/v-televizi

 
MUDr. Jana Martincová | Babyonline | 16.01.2017, 12:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce