Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nová řada kaší Hami jako zasloužená odměna po nabitém dni

Počasí často určuje náplň dne většiny z nás. Když venku svítí sluníčko, máme pocit, že toho musíme tolik stihnout. Procházka v parku, návštěva kamarádů, do toho nějaký ten kroužek a čas na hraní. Doma uklidit, zorganizovat členy domácnosti, uvařit oběd a připravit svačinky. Navíc o čas na zdravé jídlo a rituály s ním spojené nechce žádná máma svoje miminko ošidit. Ideální by bylo natáhnout náš den o dalších dvanáct hodin. 

Po uspěchaném dni máme nárok na neuspěchanou večeři. Na večeři, která bude rychle připravená a o to víc času zbyde na společné hodování. Na večeři, která bude pestrá, naše děťátko vyzkouší zase nějakou novou chuť, a naplní mu bříško před spaním. Všechny kaše z nové řady Hami obsahují dvě a více obilovin jako oves, pšenici, ječmen nebo žito. To oceníme hlavně v době zavádění lepku do příkrmů. Lepek je dobré zařadit do jídelníčku mezi ukončeným čtvrtým a sedmým měsícem. 

Inzerce

Kaše navíc dodají dětem tolik potřebnou energii, obsahují sacharidy, bílkoviny, vlákninu a jsou obohacené o některé vitamíny a minerální látky.  Při prvních ochutnávkách můžete vyzkoušet jen pár lžiček ve formě řidší kašičky. Miminkům se bude ze lžičky lépe jíst a tekutější konzistence je zpočátku dobrá i pro bříško a trávení. 

Inzerce

Všechny kaše jsou mléčné, plné vitamínů ((obsahuje vitaminy A, D a B1**) a jsou bez přidaného cukru*. Kromě toho je na výběr z celé řady 6 nových příchutí. Vůně jahod a malin za teplých letních večerů, chuť šťavnatých švestek v kombinaci s jablíčky, pomeranč pro zpestření a nebo jakkoliv se vám bude zrovna chtít. 

Kaše jsou zrovna tak výborná snídaně a ideální start do nového dne. Můžete ji tedy zopakovat klidně i ráno a přidat k ní třeba kousek banánu nebo jiného čerstvého ovoce. To můžete dát buď rovnou do kaše nebo děťátku kousek do ručičky. Ideální je ovoce nakrájet na větší hranolky. Miminka si tak vyzkouší kromě kaše i jiné textury jídla a budou mít nový sladký zážitek.

Inzerce

Více na 

* Obsahují přirozeně se vyskytující cukry. ** podle požadavků legislativy.  

Inzerce

O zařazení doplňkové stravy se poraďte s pediatrem. Kaše mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu. 

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Nová řada kaší Hami jako zasloužená odměna po nabitém dni - diskuze

Poradna

Šípkový čaj

| Marcela72 | 13.10.2022, 18:06

Dobrý den,
každý rok si doma suším šípky,chci se zeptat zda můžu dceři 1rok,vařit z těchto šípků čajík.Děkuji Dočkalová

Dobrý den. Ano, můžete.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 17.10.2022, 11:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×