Inzerce
Inzerce
Inzerce

Přírodní park plný zážitků a poznání - to je Zeměráj

Hledáte tip na výlet pro celou rodinu? -  je tu Zážitkový park Zeměráj u Orlické přehrady.  9 hektarů dobrodružství pro děti,  originální zábava pro dospělé, relaxace u stovky her a hlavolamů, živá historická vesnice, naučná stezka naboso, bludiště, archeopark, hledání pokladu i nádherná příroda. 

Objevíte reálnou vesnici z raného středověku obklopenou zahradami a pastvinami, kde si můžete společně s jejími obyvateli vytočit nádobu na kruhu, příst a tkát, mlít mouku, podrbat kozy nebo třeba okopávat zahrádky. 

Inzerce

Kromě toho na vás čeká kilometr dlouhá stezka naboso - vedená lesem, loukou i potokem, přes šišky i jehličí a s množstvím zábavných úkolů zaměřených na poznávání české přírody. 

Inzerce

Připravena je také dětská vesnička Hrejkov s úřadem, obchodem, pekárnou i kovárnou a loutkovým divadélkem, archeologické naleziště, bludiště, přírodní krytá herna, ukostřelnice, fotbalgolf, kuličkové hřiště, orientační hry, temné Skladiště, vodní koutek, dobrodružné hledání tajemných symbolů, které skrývají záhadu ukrytého pokladu nebo pátrání po Kamenech času. Nechybí ani hospůdka se stylovou nabídkou. Každou sobotu navíc rozšířený program.

Inzerce

Mimořádný koncept areálu ocenili návštěvníci hlasováním v celorepublikové soutěži agentury CzechTourism DestinaCZe, kde se Zeměráj stal vítězem v kategorii Zážitek na 1000 % pro celou rodinu.

Inzerce

Více informací na www.zemeraj.cz

Zpracováno podle podkladů dodaných Zážitkovým parkem Zeměráj.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihočeský kraj, Kovářov: Zeměráj - přírodní park plný zážitků a poznání - diskuze

Poradna

Stolice kojence

| Veronika V. | 20.10.2021, 10:47

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je tato stolice v pořádku. Přešli jsme na jiné mléko z důvodu zácpy. Teď je stolice četnější, pouze se chci ujistit, zda není nějaký problém.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, podle fotky nelze spolehlivě posoudit, ukažte svému pediatrovi.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 21.10.2021, 11:31
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×