Inzerce
Inzerce
Inzerce

Heroland - dětský zábavní park

Heroland je dětský herní park, který skýtá spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR, velký dětský herní hrad a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka. Od 31. 7. do 6. 8. 2023 se můžete na Babyonline.cz těšit na soutěž o vstupenky.

Kromě venkovních atrakcí je zde nově vybudované vnitřní hřiště, kde si děti užijí spoustu zábavy. Vnitřní hřiště je rozdělené na více pater s různou obtížností vhodné pro různé věkové kategorie. Dobrou zprávou je, že toto hřiště mohou vyzkoušet i dospělí a otestovat tak své dovednosti. :-)

Inzerce

V parku se nachází i občerstvení, nemusíte se tedy bát, že byste hladověli. Dále tu nabízí také skvělou kávu, zákusky, spoustu nanuků a pití v pet lahvích či točené.

Inzerce

Během letní sezóny je pro Vás připraveno několik doprovodných akcí, dílniček a zážitků. Termíny těchto akcí můžete sledovat na webu či si nově můžete stáhnout zákaznickou kartu, která vás upozorní pokaždé, když se v parku bude dít něco nového.

Inzerce

Bezplatné parkoviště ihned vedle parku zajistí, že o svém autě budete mít stále přehled a můžete si do něj kdykoli během dne zaběhnout.

Heroland je rozlohou menší a dost přehledný, své děti tak máte neustále pod dohledem, aniž byste s nimi museli obejít veškeré atrakce. Můžete si tak v klidu vypít Vaši kávu ještě teplou. :-)

Inzerce

Park je otevřen vždy od dubna do října (dle počasí). Veškeré informace a aktuální dění můžete sledovat na webových či facebookových stránkách.

Zpracováno podle podkladů dodaných parkem Heroland.

Další tipy na výlety najdete v kapitole Navštivte s dětmi.

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Středočeský kraj, Úmonín (u Kutné Hory): Heroland - diskuze

Poradna

Rodičovský příspěvek

| RPCZ | 26.09.2023, 06:34

Dobrý den
Potřebuji porádit na temu rodičovský příspěvek.


Jestli mam narok na RP když pracovní poměr byl ukončen ze strany zaměstnavatele 4 mesice po porodů.
Žádný rodičovské dovolené, příspěvky jsem ne žádala ani ze strany zaměstnavatele ani státní.
Porod byl březen 2022 po 4 měsících ukončení zaměstnání.
Jsem z jiného státu EU (Madrsko) v ČR dite dostalo rodný list.
Na území ČR nemam přechodní pobyt ani trvalý.

Dobrý den,

pro posouzení, který stát EU je ve Vašem případě odpovědný za výplatu rodinných dávek, se prosím obraťte na Úřad práce. Úřad bude k posouzení potřebovat doplňující informace o Vás, dítěti i otci dítěte, např. údaj o místě výdělečné činnosti otce. Můžete využít i call centrum Úřadu práce: +420 800 779 900, callcentrum@uradprace.cz

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 26.09.2023, 11:02
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×